• خانه
  • اخبار
  • کارمند بهداشت فلوریدا پس از ترغیب کارکنان به واکسینه شدن، 2 ماه مرخصی می گیرد

کارمند بهداشت فلوریدا پس از ترغیب کارکنان به واکسینه شدن، 2 ماه مرخصی می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کارمند بهداشت فلوریدا پس از ترغیب کارکنان به واکسینه شدن، 2 ماه مرخصی می گیرد


ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در یک کنفرانس خبری با جراح عمومی تازه منصوب شده ایالات متحده، دکتر جوزف لاداپو در آکادمی شهر نئو در کیسیمی، فلوریدا صحبت کرد.

بزرگنمایی / ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در یک کنفرانس خبری با جراح عمومی تازه منصوب شده ایالات متحده، دکتر جوزف لاداپو در آکادمی شهر نئو در کیسیمی، فلوریدا صحبت کرد. (اعتبار: گتی | تصاویر SOPA)

فلوریدا به مقام ارشد بهداشت عمومی خود در اورلاندو اجازه می دهد تا پس از دو ماه تعلیق به دلیل ایمیلی که برای کارکنانش ارسال کرده بود و در آن به میزان وحشتناک واکسیناسیون آنها در برابر COVID-19 اشاره کرده بود و از آنها خواسته بود واکسینه شوند، به کار خود بازگردد.

دکتر رائول پینو، مدیر بهداشت شهرستان اورنج فلوریدا، در 4 ژانویه ایمیلی را برای مقامات بهداشت عمومی ارسال کرد، زیرا ایالت شاهد افزایش موارد COVID-19 در میان موج میکرونی همه گیر بود. در این ایمیل اشاره شده است که کمتر از نیمی از 568 کارمند این شهرستان در خدمات بهداشت عمومی شهرستان به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شده اند. پینو افزود، تنها 77 نفر از آنها تقویت کننده دریافت کردند. وی نرخ واکسیناسیون کارکنان را «رقت‌انگیز» خواند و نوشت که در حال حاضر واکسینه نشدن آنها «غیر مسئولانه» است.

به گزارش کلیک اورلاندو، او نوشت: درک اینکه چگونه می توانیم در سلامت عمومی باشیم و آن را تمرین نکنیم برای من سخت است.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات