• خانه
  • اخبار
  • کارشناسان می گویند خشونت با اسلحه در ایالات متحده یک بحران بهداشتی با راه حل های مبتنی بر شواهد است

کارشناسان می گویند خشونت با اسلحه در ایالات متحده یک بحران بهداشتی با راه حل های مبتنی بر شواهد است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کارشناسان می گویند خشونت با اسلحه در ایالات متحده یک بحران بهداشتی با راه حل های مبتنی بر شواهد است


عزاداران در مراسم یادبود قربانیان تیراندازی دسته جمعی روز سه شنبه در مدرسه ابتدایی در اووالد، تگزاس شرکت کردند.

بزرگنمایی / عزاداران در مراسم یادبود قربانیان تیراندازی دسته جمعی روز سه شنبه در مدرسه ابتدایی در اووالد، تگزاس شرکت کردند. (اعتبار: گتی | خبرگزاری آنادولو)

پس از یک تراژدی قابل پیشگیری دیگر از خشونت با اسلحه در آمریکا – یکی از آنها شامل قتل عام 21 نفر از جمله 19 کودک در مدرسه ابتدایی تگزاس – پزشکان، پرستاران، مدیران بیمارستان، کارشناسان بهداشت و دانشمندان دوباره برای طولانی مدت و مبتنی بر شواهد تلاش می کنند. پاسخ به سلامت عمومی بحران منحصر به فرد آمریکا در بهداشت عمومی خشونت با اسلحه.

دکتر بیندی نایک ماتوریا، جراح اطفال در کالج پزشکی بیلور در هیوستون، به NBC گفت: “این عمدتا نوار ماست.”

او به وضوح در مورد تأثیرات فوری سلاح های سبک AR-15 بر بدن انسان صحبت می کند – به ویژه کوچکترین آنها. تیرانداز این هفته هنگام تیراندازی در مدرسه ای در Uwalde، تگزاس، از یک تفنگ AR-15 (تفنگ Daniel Defense DDM4 V7) استفاده کرد که آن را به صورت آنلاین خریداری کرد. تفنگ های سبک AR-15 اغلب در تیراندازی دسته جمعی استفاده می شوند. آنها از مهمات معمولی با کالیبر نظامی استفاده می کنند. گلوله‌ها همیشه از گوشت عبور نمی‌کنند، اما در عوض می‌توانند «ناپایدار» شوند و غلت بزنند و باعث آسیب‌های مخربی شوند که می‌تواند باعث غیرقابل تشخیص شدن قربانیان شود و احتمال بقای بسیار پایینی داشته باشد.

19 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات