منو سایت

  • خانه
  • کاربران اینستاگرام به زودی می توانند از طریق رایانه پست ارسال کنند

کاربران اینستاگرام به زودی می توانند از طریق رایانه پست ارسال کنند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

هنگامی که اینستاگرام برای اولین بار راه اندازی شد ؛ این پلتفرم فقط به عنوان یک برنامه تلفن همراه در دسترس بود. با این حال ، در سال های اخیر ، این شرکت شروع به ارائه فرصت های بیشتر به صورت آنلاین کرده است. کاربران اکنون می توانند در فیدهای خود حرکت کرده و پیام ها را از طریق رابط دسکتاپ ارسال یا دریافت کنند.

اما خبر خوب این است که اینستاگرام به تازگی اعلام کرده است که کاربران به زودی قادر خواهند بود عکس ها و ویدئوهای حداکثر 1 دقیقه ای را از طریق رایانه خود ارسال کنند. البته ، این ویژگی احتمالاً جدید نیست. از آنجایی که استفاده از اینستاگرام به صورت آزمایشی در اوایل سال جاری آغاز شد ، هنوز به نظر می رسد که این ویژگی از 21 اکتبر در دسترس همه کاربران است.

اگرچه اینستاگرام هنوز بیشتر یک پلت فرم تلفن همراه است ؛ اما دادن امکان بارگذاری عکس ها و فیلم ها از طریق رایانه به کاربران بسیار مفید خواهد بود. دلیل این بیانیه این است که بسیاری از مهندسان خلاق از اینستاگرام به عنوان بستری برای نمایش نمونه کارهای خود استفاده می کنند.

قبلاً ، کاربرانی که کارهای خود را روی رایانه ویرایش می کردند ؛ برای بارگذاری آنها در اینستاگرام از طریق سیستم دسکتاپ خود ، آنها باید راه حلی را جستجو کنند یا فایلهای کاملاً ویرایش شده را از سیستم دسکتاپ خود به تلفن خود منتقل کنند و مراحل اضافی غیر ضروری را در آنجا دنبال کنند.

با این حال ، کاربران می توانند فایل های مورد نظر خود را مستقیماً از رایانه بارگذاری کرده و در زمان خود صرفه جویی کنند. این ویژگی به احتمال زیاد از 21 اکتبر (29 اکتبر) در دسترس همه کاربران است. بنابراین اگر قبلاً منتظر چنین ویژگی بوده اید ؛ در این صورت ، به زودی می توانید از آن استفاده کنید.

کاربران اینستاگرام به زودی می توانند پست ها را از طریق رایانه شخصی ارسال کنند. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.