منو سایت

  • خانه
  • کاربران اینستاگرام اکنون باید تاریخ تولد خود را برای استفاده از این سرویس اعلام کنند

کاربران اینستاگرام اکنون باید تاریخ تولد خود را برای استفاده از این سرویس اعلام کنند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اگر پس از راه اندازی برنامه اینستاگرام با پیامی برای دریافت تاریخ تولد خود مواجه شدید ؛ در این مورد ، باید بدانید که اینستاگرام قصد ندارد تولد شما را تبریک بگوید. در واقع ، این شرکت در تلاش است تا با جمع آوری اطلاعات سنی برای همه کاربران ، اینستاگرام را به مکان امن تری برای کاربران جوان تبدیل کند.

به گفته اینستاگرام ، “این اطلاعات به ما امکان می دهد ویژگی های ایمن جدیدی برای کاربران جوان ایجاد کنیم و اطمینان حاصل کنیم که تجربیات برای هر گروه سنی مناسب است.” تغییرات ایجاد شده در ماه مارس مانع از ارسال پیام برای بزرگسالان به کاربران زیر 18 سال می شود که پیگیری نمی کنند و نمونه ای از اقدامات اخیر ما در این زمینه است. همچنین ماه گذشته ، تمام حساب های جدید متعلق به افراد زیر 16 سال به طور پیش فرض در وضعیت خصوصی تنظیم شد. “

علاوه بر این ، اینستاگرام اعلام کرد که با دریافت اطلاعات مربوط به سن کاربران ، از اشکال ممنوع محتوای تبلیغاتی برای آنها مطلع می شود. اکنون احتمالاً این س arال پیش می آید که اگر تاریخ تولد اشتباه ارائه شود ، چه اتفاقی می افتد؟ در پاسخ ، باید توجه داشت که این اقدام ، هر چند امکان پذیر است. اما اینستاگرام به شما توصیه می کند از این کار اجتناب کنید. این شرکت می گوید سیستم های ویژه ای برای تشخیص سن جعلی که توسط مصرف کنندگان معرفی شده است ، دارد.

“ممکن است تاریخ تولد نادرستی برای برخی از کاربران پیدا کنیم و سیستم های جدیدی را برای حل این مشکل توسعه دهیم. همانطور که اخیراً اعلام شده است ؛ ما از هوش مصنوعی برای محاسبه سن افراد بر اساس عناصری مانند نشریات تولدت مبارک استفاده می کنیم. در آینده ، اگر مصرف کنندگان سن خود را بالاتر از حد معینی اعلام کنند و فناوری ما سن دیگری پیدا کند ؛ در این حالت ، منویی با گزینه های تأیید سن برای کاربران نمایش داده می شود. “

کاربران اینستاگرام اکنون باید تاریخ تولد خود را برای استفاده از این سرویس اعلام کنند. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.