منو سایت

  • خانه
  • کاربران اپل آیپد مینی 6 از دوام صفحه نمایش در رایانه لوحی خود شکایت دارند

کاربران اپل آیپد مینی 6 از دوام صفحه نمایش در رایانه لوحی خود شکایت دارند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

با معرفی iPad mini 6 حدود 2 هفته پیش ، سرانجام اپل سری آیپدهای جمع و جور خود را بررسی کرد. از آن زمان ، تحویل این تبلت به مشتریان علاقه مند آغاز شده است. اما اکنون برخی از کاربران آیپد مینی 2021 متوجه مشکلی در صفحه نمایش تبلت خود شده اند.

گزارش شده است که مصرف کنندگان در صفحه نمایش آیپد مینی جدید یک اثر پیمایش ژله ای را تجربه می کنند. در این حالت ، سرعت به روز رسانی یک قسمت از صفحه نمایش تبلت سریعتر از قسمت دیگر به نظر می رسد. در نتیجه ، نوعی حالت مواج در وسط صفحه ایجاد می شود. وضعیت مشابهی هنگام تکان دادن ظرف حاوی ژله مشاهده می شود.

به نظر می رسد این مشکل بیش از چند اثر انگشت را تحت تأثیر قرار داده است. زیرا ، به گفته یکی از مخاطبان وب سایت 9to5Mac ، هنگامی که آنها برای جایگزینی iPad mini معیوب خود به فروشگاه Apple رفتند ؛ آنها دریافتند که همه دستگاههای مرجع مشکل مشابهی دارند. این پدیده نشان می دهد که مشکل فوق محدود به تعداد انگشت شماری از کاربران ناراضی نیست.

در زیر می توانید فیلم ناوبری iPad mini جدید را مشاهده کنید.

 

“برای درک بهتر مشکل ، فیلم به آرامی و فریم به فریم نمایش داده می شود. همونطور که تو فکر میکنی؛ محتوا در سمت راست صفحه سریعتر از سمت چپ حرکت می کند. این مشکل در استفاده روزانه نادر است. اما وجود آن گاه به گاه خود را نشان می دهد. این وضعیت در موقعیت افقی کاملاً برطرف می شود ». دیتر بون ؛ 22 سپتامبر 2021

دیتر بون از وب سایت The Verge گزارش می دهد که رایانه لوحی وی نیز دچار مشکل مشابهی شده است و وی ویدیویی را در توییتر منتشر کرد. هنوز مشخص نیست که این مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری. با این حال ، کارشناسان امیدوارند که این مشکل ماهیت نرم افزاری داشته باشد. زیرا این بدان معناست که اپل می تواند با انتشار یک نرم افزار رفع آن را برطرف کند.

کاربران اپل آیپد مینی 6 از صفحه موج دار روی صفحه تبلت خود شکایت دارند که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.