• خانه
  • اخبار
  • کاخ سفید هشدار داد: موارد کووید، بستری شدن در بیمارستان، مرگ و میر ممکن است در زمستان امسال افزایش یابد

کاخ سفید هشدار داد: موارد کووید، بستری شدن در بیمارستان، مرگ و میر ممکن است در زمستان امسال افزایش یابد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کاخ سفید هشدار داد: موارد کووید، بستری شدن در بیمارستان، مرگ و میر ممکن است در زمستان امسال افزایش یابد


هماهنگ کننده پاسخ به ویروس کرونا در کاخ سفید، دکتر آشیش جا، هنگام صحبت در یک کنفرانس مطبوعاتی روزانه در اتاق مطبوعات جیمز برادی در کاخ سفید در 26 آوریل 2022 در واشنگتن دی سی، اشاره کرد.

بزرگنمایی / هماهنگ کننده پاسخ به ویروس کرونا در کاخ سفید، دکتر آشیش جا، هنگام صحبت در یک کنفرانس مطبوعاتی روزانه در اتاق مطبوعات جیمز برادی در کاخ سفید در 26 آوریل 2022 در واشنگتن دی سی، اشاره کرد. (اعتبار: گتی | آنا مانی میکر)

به گفته کارشناسان بهداشت عمومی دولت بایدن، ایالات متحده ممکن است در پاییز و زمستان امسال شاهد افزایش قابل توجهی در موارد کووید-19، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر باشد، مگر اینکه این کشور آماده و اقدامی انجام دهد.

هفته گذشته، مقامات دولت در یک جلسه توجیهی به خبرنگاران گفتند که برخی از مدل‌های بیماری پیش‌بینی می‌کنند که ایالات متحده می‌تواند در زمستان امسال شاهد 100 میلیون عفونت کروناویروس باشد، اگرچه طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها وجود دارد. پیش‌بینی ذکر شده نشان می‌دهد که زیرمجموعه‌های omicron به تسلط خود بر کشور ادامه می‌دهند، نه گزینه‌ای کاملا متفاوت که به طور بالقوه چشم‌انداز را بدتر می‌کند.

در مصاحبه ای در روز یکشنبه در شبکه ABC این هفتهآشیش جا، هماهنگ‌کننده واکنش کاخ سفید برای مقابله با کووید-19، هشدار پرش زمستانی را تکرار کرد و خاطرنشان کرد که هر زمستان همه‌گیر تاکنون شامل جهش‌های بزرگ است و شرایط برای فصل دیگری در این فصل اساسی خواهد بود. محافظت در برابر تقویت کننده های اول و حتی دوم تا پاییز امسال کاهش می یابد. در همین حال، ویروس به توسعه انواع جدید و فرعی ادامه خواهد داد و مردم در هوای سرد و تعطیلات پایان سال در داخل خانه جمع می شوند.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات