• خانه
  • اخبار
  • کاخ سفید نسبت به حمله سایبری احتمالی روسیه به زیرساخت های حیاتی ایالات متحده هشدار داد

کاخ سفید نسبت به حمله سایبری احتمالی روسیه به زیرساخت های حیاتی ایالات متحده هشدار داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کاخ سفید نسبت به حمله سایبری احتمالی روسیه به زیرساخت های حیاتی ایالات متحده هشدار داد


زنی با لباس شیک در حالی که از روی تریبون صحبت می کند، اشاره می کند.

بزرگنمایی / آن نوبرگر معاون مشاور امنیت ملی ایالات متحده در زمینه سایبری و فناوری های نوظهور در یک نشست روزانه در کاخ سفید در 21 مارس سخنرانی کرد. (اعتبار: گتی ایماژ)

دولت بایدن روز دوشنبه هشدار داد که معتقد است هکرهای دولتی روسیه می توانند یک حمله سایبری را علیه سازمان های آمریکایی، به ویژه سازمان های بخش خصوصی که زیرساخت های حیاتی را فراهم می کنند، افزایش دهند.

مقامات دولتی تاکید کردند که هنوز هیچ مدرکی دال بر طرح های خاصی برای حمله سایبری پیدا نکرده اند. اما در هفته‌های اخیر، مقامات گفته‌اند که حملات تحت حمایت کرملین به رایانه‌ها و شبکه‌های مستقر در ایالات متحده فرصتی جداگانه برای مدافعان امنیتی است تا برای آن آماده شوند. با تشدید تحریم‌های آمریکا و متحدانش علیه روسیه و دریافت ارزیابی‌های اطلاعاتی جدید، کاخ سفید بار دیگر خواهان هوشیاری است.

بخشی از کتاب روسی

آن نوبرگر، معاون امنیت ملی کاخ سفید گفت: «امروز، ما این هشدارها را تکرار می‌کنیم و این کار را بر اساس تهدیدات اطلاعاتی در حال تحول انجام می‌دهیم که دولت روسیه در حال بررسی گزینه‌هایی برای حملات سایبری احتمالی علیه زیرساخت‌های حیاتی در ایالات متحده است». یک مشاور در زمینه سایبری و فناوری های نوظهور، در یک نشست خبری روزانه در روز دوشنبه گفت.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات