• خانه
  • اخبار
  • کابل Thunderbolt 4 اپل تا جایی که می تواند طولانی است

کابل Thunderbolt 4 اپل تا جایی که می تواند طولانی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
کابل Thunderbolt 4 اپل تا جایی که می تواند طولانی است


کابل Apple Thunderbolt 4 Pro.

بزرگنمایی / کابل Apple Thunderbolt 4 Pro. (اعتبار: اپل)

تاندربولت 4 می تواند به سرعت 40 گیگابیت در ثانیه برسد و تا دو صفحه نمایش 4K یا حتی یک پنل 8K را پشتیبانی کند. و با کابل اخیراً فهرست شده اپل، می توانید از فاصله تقریباً 10 فوتی از این مزایا بهره مند شوید.

همانطور که امروز توسط The Verge اشاره شد، اپل کابل Thunderbolt 4 Pro 9.8 فوتی را در فروشگاه آنلاین خود راه اندازی کرده است و می گوید این محصول “به زودی عرضه می شود.” این طول نسبت به طولانی‌ترین تاندربولت 4 ارائه شده از سازندگان کابل مانند Belkin (6.6 فوت)، Cable Matters (6.6 فوت) و Plugable (6.4 فوت) انعطاف‌پذیری بیشتری ارائه می‌دهد. طول اضافی می تواند دقیقا همان چیزی باشد که پزشک برای مطب ها و استودیوهای بزرگ سفارش داده است. حتی تعداد بیشماری از برندهای آمازون کابل Thunderbolt 4 با طول قابل مقایسه را ارائه نمی دهند.

مانند سایر محصولات اپل، کابل 9.8 فوت تاندربولت 4 در اولویت قرار دارد. اپل این کابل را به قیمت 159 دلار یا حدود 16.22 دلار به ازای هر فوت به فروش می رساند. در مقایسه، بلندترین کابل تاندربولت 4 بلکین به ازای هر فوت 10.61 دلار، Cable Matters به ​​ازای هر فوت 9.09 دلار و Plugable حدود 10.94 دلار در هر فوت است.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات