• خانه
  • اخبار
  • چگونه Walmart و Alphabet در تحویل هواپیماهای بدون سرنشین از آمازون پیشی گرفتند

چگونه Walmart و Alphabet در تحویل هواپیماهای بدون سرنشین از آمازون پیشی گرفتند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه Walmart و Alphabet در تحویل هواپیماهای بدون سرنشین از آمازون پیشی گرفتند


یک پهپاد از بال آلفابت بسته ای را به مشتری تحویل می دهد.

بزرگنمایی / یک پهپاد از بال آلفابت بسته ای را به مشتری تحویل می دهد. (اعتبار: بال)

در اوایل این ماه، شرکت تابعه گوگل، Wing، ارائه خدمات تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را در حومه دالاس، Frisco و Little Elm آغاز کرد. هواپیماهای بدون سرنشین با بال از “لانه” دو پارکینگ Walgreens بلند می شوند تا چیزهایی مانند محصولات سالم یا بستنی را به مشتریان نزدیک تحویل دهند. Wing آن را به عنوان “اولین خدمات تجاری در نوع خود برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین در یک منطقه بزرگ شهری ایالات متحده” توصیف کرد.

یکی از دلایل این هشدار اخیر: والمارت از نوامبر خدمات تحویل پهپاد خود را در نزدیکی مقر خود در بنتونویل، آرکانزاس اجرا کرده است. Walmart طیف وسیعی از محصولات را در 1.5 مایلی دو فروشگاه Walmart به مشتریان ارائه می دهد. این سرویس به زودی به فروشگاه سوم Walmart در همان گوشه ای از آرکانزاس گسترش خواهد یافت.

در همین حال، تلاش‌های آمازون با هواپیماهای بدون سرنشین، هفته گذشته پوشش خبری بی‌سابقه‌ای دریافت کرد. بلومبرگ از سقوط یک پهپاد در یک مرکز آزمایشی آمازون در اورگان خبر داد. هیچ کس آسیب ندیده است، اما این داستان این واقعیت را برجسته می کند که آمازون هنوز یک سرویس تحویل پهپاد تجاری را در ایالات متحده راه اندازی نکرده است – علیرغم بخش دسامبر 2013. 60 دقیقه جف بزوس پیش‌بینی می‌کند که تجهیزات پهپاد می‌تواند طی چهار تا پنج سال به بازار برسد.

39 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات