منو سایت

  • خانه
  • چگونه می توانم از راه دور از حساب Gmail خود خارج شوم؟

چگونه می توانم از راه دور از حساب Gmail خود خارج شوم؟

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اگر تلفن یا رایانه لوحی خود را گم کرده اید یا آن را به شخص دیگری داده اید و اکنون می خواهید حساب Gmail خود را در این دستگاه ها حذف کنید ، چطور؟ جالب است بدانید که در Gmail می توانید این کار را از راه دور انجام دهید. در زیر نحوه خروج از Gmail از راه دور را به شما آموزش می دهیم.

برای انجام این کار ، باید به حساب Gmail خود دسترسی داشته باشید تا این کار را با استفاده از یکی از ویژگی های حریم خصوصی انجام دهید.

نحوه خروج از حساب Gmail از راه دور

برای شروع ، در مرورگر خود به وب سایت Gmail بروید. روی نماد حساب در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید ، سپس “مدیریت حساب Google خود” را انتخاب کنید.از راه دور از Gmail خارج شوید

به برگه “امنیت” بروید و سپس روی “مدیریت دستگاه” در پایین بخش “دستگاه های شما” کلیک کنید.

از راه دور از Gmail خارج شوید

در اینجا می توانید لیستی از دستگاه هایی را که وارد حساب کاربری شما شده اند مشاهده کنید. دستگاهی را که می خواهید خارج شوید پیدا کنید ، روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید ، سپس خروج را انتخاب کنید.

این مقاله را نیز بخوانید: چگونه می توانم حساب های Gmail خود را ترکیب کنم؟

سپس گوگل از شما می پرسد آیا مطمئن هستید که می توانید این کار را انجام دهید. این باعث می شود دستگاه از دسترسی به حساب Google و البته داده های مرتبط با آن محروم شود. پس از تأیید ، روی دکمه “خروج” کلیک کنید.

از راه دور از Gmail خارج شوید

اکنون ، به محض آنلاین شدن دستگاه ، Google بلافاصله دسترسی به حساب شما را قطع می کند. توجه داشته باشید که اگر دستگاه به اینترنت متصل نباشد ، امکان انجام این کار وجود نخواهد داشت. اگر می خواهید این کار را برای دستگاه های بیشتری انجام دهید ، باید روش بالا را برای هر ابزار تکرار کنید.

چگونه می توانم از راه دور از حساب Gmail خود خارج شوم؟ اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.