• خانه
  • اخبار
  • چگونه مایکروسافت می تواند بازی های Xbox مبتنی بر دیسک را بدون دیسک به Xbox Series S انتقال دهد

چگونه مایکروسافت می تواند بازی های Xbox مبتنی بر دیسک را بدون دیسک به Xbox Series S انتقال دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه مایکروسافت می تواند بازی های Xbox مبتنی بر دیسک را بدون دیسک به Xbox Series S انتقال دهد


Xbox Series S، همانطور که در کنار Xbox Series X قرار گرفته است.

بزرگنمایی / Xbox Series S، همانطور که در کنار Xbox Series X قرار گرفته است (اعتبار: h0x0d)

در حالی که Xbox Series S مایکروسافت به نسبت قیمت خود، اسب بخار زیادی برای بازی می دهد، چیزی که ارائه نمی کند یک درایو دیسک برای دسترسی به هر بازی فیزیکی ایکس باکس است که می توانید داشته باشید. با این حال، به نظر می رسد مایکروسافت علاقه مند به دور زدن این مشکل است، زیرا این شرکت برای ثبت اختراعی درخواست کرده است که می تواند “تأیید مالکیت نرم افزار بر روی دیسک های نوری با استفاده از [a] دستگاه ثانویه.”

این عنوان یک درخواست ثبت اختراع را توصیف می کند که برای اولین بار توسط مایکروسافت در نوامبر 2000 ثبت شد، اما تنها هفته گذشته توسط اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده منتشر شد (همانطور که Game Rant اشاره کرد). و در حالی که به نظر می رسد حق ثبت اختراع هنوز اعطا نشده است، برنامه شواهد بیشتری ارائه می دهد که نشان می دهد مایکروسافت در تلاش است راهی برای وارد کردن بازی های قدیمی به دام افتاده به بازی های آینده، بدون دیسک، بیابد.

تعدادی گزینه فنی

وقتی صحبت از جزئیات فنی در مورد نحوه عملکرد این فرآیند اعتبار سنجی می شود، درخواست ثبت اختراع آنقدر مبهم است که عملاً بی فایده است. تنها ثابت در مثال‌های او این است که دو دستگاه جداگانه وجود دارد که حداقل یکی از آنها دارای یک درایو دیسکی است که می‌تواند “دیسک نوری حاوی محتوای الکترونیکی” و “تأیید مالکیت کاربر بر محتوای الکترونیکی” را بخواند (به عنوان مثال Xbox 360، Xbox One یا Xbox Series X).

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات