• خانه
  • اخبار
  • چگونه طرفداران زلدا پایان Ocarina of Time را در وانیلی N64 تغییر دادند

چگونه طرفداران زلدا پایان Ocarina of Time را در وانیلی N64 تغییر دادند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه طرفداران زلدا پایان Ocarina of Time را در وانیلی N64 تغییر دادند


چگونه طرفداران زلدا پایان Ocarina of Time را در وانیلی N64 تغییر دادنداوکارینای زمان. در اینجا داستان این است که چگونه برخی از طرفداران توانستند به هر حال آن را از بین ببرند – همه در یک N64 استوک با یک کارتریج اصلاح نشده اوکارینا“>

بزرگنمایی / این … نباید در اوکارینای زمان. در اینجا داستان این است که چگونه برخی از طرفداران این کار را به هر حال انجام دادند – همه در یک N64 استاندارد و بدون مود شده اوکارینا کارتریج (اعتبار: Summer Games Made Fast)

مدت کوتاهی پس از انتشار راهنمای ما برای Summer Games Done Quick 2022، این رویداد میزبان یک نسخه نمایشی شگفت‌انگیز از یک بازی ویدیویی کلاسیک بود – که از آن زمان تاکنون سیل پاسخ‌ها به مقاله Ars را در پی داشته است. اگر بخواهیم موها را تقسیم کنیم، N64 کلاسیک سال 1998 است Legend of Zelda: Ocarina of Time این یک “speedrun” نیست، بلکه نمونه دیگری از مفهوم “TASBot” است که بازی را به روشی که ما 24 سال پیش هرگز تصورش را نمی کردیم تغییر می دهد.

تیمی از طرفداران و برنامه نویسانی که مسئول دموی این هفته “Triforce-percent” هستند، نشان داده اند که چگونه این شاهکار را با چیزی بیش از یک N64 استاندارد و یک نسخه اصلی انجام داده اند. اوکارینا کارتریج خرده‌فروشی – اگرچه راز شامل وارد کردن یک کنترلر آنقدر سریع و دقیق است که نمی‌توان آن را با چیزی کمتر از رایانه انجام داد.

هیچ چیز کهنه ای در مورد این اجرا وجود ندارد

ویدئویی از اوایل سال 2020 که نحوه عملکرد دستکاری مرجع منسوخ شده را توضیح می دهد. ممکن است بخواهید قبل از تماشای ویدیوی SGDQ 2022 که در زیر تعبیه شده است، این را تماشا کنید.

نسخه ی نمایشی 53 دقیقه ای (در انتهای این مقاله تعبیه شده است) با سوء استفاده ای که قبلاً در اواخر سال 2019 کشف شده بود، آغاز می شود که انجمن آن را «دستکاری مرجع منسوخ» نامیده است. این اکسپلویت از یک آسیب پذیری در نسخه اصلی 1.0 بازی استفاده کرد که به بازیکنان اجازه می داد مقادیر عددی اختصاص داده شده به اشیاء خاص در حافظه بازی را دستکاری کنند. جالب ترین توضیح این تکنیک پیچیده را می توان در یک ویدیوی یوتیوب از اوایل سال 2020 (جاسازی شده در بالا) یافت، زیرا مقادیر مختلف عددی اختصاص داده شده به هر شی در بازی، مانند X-، Y- و Z آنها را نشان می دهد. -محورها و چرخش آنها

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات