منو سایت

  • خانه
  • چگونه رمز Mac خود را تغییر دهم؟

چگونه رمز Mac خود را تغییر دهم؟

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

برای ایمنی خود ، بهتر است گذرواژه دستگاه ها و حساب های آنلاین خود را به صورت دوره ای تغییر دهید ، و Mac نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این مقاله نحوه تغییر رمز Mac خود را به شما آموزش می دهیم.

هنگام انتخاب رمز عبور ، بهتر است یک رمز عبور طولانی و منحصر به فرد انتخاب کنید. همچنین بهتر است گذرواژه های Mac و Apple ID خود را متفاوت نگه دارید.

چگونه رمز Mac خود را تغییر دهیم

برای تغییر رمز Mac خود ، ابتدا باید با رمز عبور فعلی خود وارد شوید. سپس روی نماد Apple در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده و “System Preferences” را انتخاب کنید.

رمز Mac خود را تغییر دهید

به برگه کاربران و گروه ها بروید.

رمز Mac خود را تغییر دهید

در نوار کناری ، حسابی را انتخاب کنید که می خواهید رمز عبور آن را تغییر دهید. در برگه “رمز عبور” ، در کنار نام کاربری ، روی دکمه “تغییر رمز عبور” کلیک کنید.

در صفحه ای که ظاهر می شود ، باید گذرواژه های قدیمی و جدید را وارد کرده و سپس رمز جدید را دوباره در قسمت “تأیید” وارد کنید. در صورت تمایل ، می توانید در آخرین فیلد یک رمز وارد کنید تا گذرواژه خود را به شما یادآوری کند. پس از اتمام کار ، روی دکمه “تغییر رمز عبور” کلیک کنید.

رمز Mac خود را تغییر دهید

اکنون پنجره بسته شده است و رمز عبور Mac شما تغییر کرده است.

این مقاله را نیز بخوانید: چگونه می توان گذرواژه ها را در پوشه های Mac قرار داد؟

اگر هنوز از iCloud در Mac خود استفاده می کنید ، به شما اطلاع داده می شود که اگر می خواهید از خدمات iCloud در Mac خود استفاده کنید ، باید رمز عبور Mac خود را تأیید کنید. روی اعلان کلیک کنید تا بخش “Apple ID” در “تنظیمات برگزیده سیستم” باز شود. در اینجا برای ادامه استفاده از iCloud باید Apple ID و رمز عبور خود را برای Mac وارد کنید.

حالا باید روی نماد قرمز رنگ در گوشه سمت چپ بالای System Preferences کلیک کنید تا پنجره بسته شود.

هربار که سعی می کنید رمز Mac خود را تغییر دهید ، کافی است مراحل بالا را تکرار کنید. شاید ایده خوبی باشد که از مدیر رمز عبور برای فراموش نشدن گذرواژه های خود استفاده کنید.

چگونه رمز Mac خود را تغییر دهم؟ اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.