• خانه
  • اخبار
  • چگونه با مبلغ ناچیز 55 میلیارد دلار به ابرشرور برتر جهان تبدیل شویم؟

چگونه با مبلغ ناچیز 55 میلیارد دلار به ابرشرور برتر جهان تبدیل شویم؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه با مبلغ ناچیز 55 میلیارد دلار به ابرشرور برتر جهان تبدیل شویم؟


چگونه با مبلغ ناچیز 55 میلیارد دلار به ابرشرور برتر جهان تبدیل شویم؟کمیک دایناسور، راهنمای گام به گام نحوه تبدیل شدن به لکس لوتر بعدی را در کتاب جدیدش ارائه می دهد چگونه جهان را فتح کنیم: طرح های عملی و راه حل های علمی برای ابرشرور جاه طلب. “>

بزرگنمایی / رایان نورث، خالق کمیک دایناسوریک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی تبدیل شدن به لکس لوتر بعدی در کتاب جدیدش ارائه می دهد، چگونه جهان را فتح کنیم: طرح های عملی و راه حل های علمی برای ابرشرور جاه طلب. (اعتبار: رایان نورث، ویرایش شده توسط Aurich Lawson)

آیا شما از طرفداران کمیک های ابرقهرمانی هستید که بیشتر با Big Bad یکی می شوند؟ آیا رویای سوار شدن بر دایناسور شبیه سازی شده خود را دارید و پس از یک روز طولانی جنایات به پایگاه مخفی شناور خود برای یک ابرشرور عقب نشینی می کنید؟ خبر خوب: رایان نورث برای شما پوشش داده است. او نویسنده کتاب جدیدی به نام چگونه جهان را فتح کنیم: طرح های عملی و راه حل های علمی برای ابرشرور جاه طلبو صادقانه بگویم که هیچ کس واجد شرایط دیگری نیست که خواننده را از طریق یک فرآیند گام به گام به سوی سلطه بر جهان راهنمایی کند.

نورث از زمانی که شروع به کار کرد در کمیک های وب پیشگام بود کمیک دایناسور (همچنین به عنوان Qwantz شناخته می شود) در سال 2003. شش صفحه نوار هر بار یکسان هستند، شامل کلیپ های دایناسور معمولی است که نورث روی یک سی دی پیدا کرد. فقط متن تغییر می کند T-Rex شخصیت اصلی است و Utahraptor به عنوان یک کتاب کمیک در پانل های چهارم و پنجم ظاهر می شود. دایناسور سوم، Dromiceiomimus، در پانل سوم ارائه شده است. نورث گفت که این کار را به این صورت انجام داده است زیرا نمی تواند نقاشی کند. از آن زمان به بعد یکی از اصلی ترین وب کمیک های عصبی بوده است.

این موفقیت اولیه باعث شد تا نورث چندین سری از کمیک های مارول بنویسد که مهمترین آنها برنده جایزه آیزنر بود. دختر سنجاب شکست ناپذیر (مورد علاقه شخصی) و جغد. فقط زمان بود که او اولین کتاب علمی عمومی خود را نوشت: بی احترامی لذت بخش (و پرفروش) چگونه همه چیز را بفهمیم: راهنمای بقا برای مسافر زمان گیر کرده. در هر فصل، نورث نشان می‌دهد که چگونه خواننده می‌تواند هر تعدادی از امکانات مدرن را از اصول اولیه اختراع کند، و همچنین به این سوال داغ پاسخ دهد که آیا می‌توان یک وومبت غول پیکر را رام کرد.

30 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات