• خانه
  • اخبار
  • چگونه انبار عظیم آمازون زندگی را در یک شهر معدنی سابق تغییر داده است؟

چگونه انبار عظیم آمازون زندگی را در یک شهر معدنی سابق تغییر داده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه انبار عظیم آمازون زندگی را در یک شهر معدنی سابق تغییر داده است؟


مرکز اجرای آمازون در 24 نوامبر 2021 در راگلی، انگلستان.

بزرگنمایی / مرکز اجرای آمازون در 24 نوامبر 2021 در راگلی، انگلستان. (اعتبار: ناتان استیرک | گتی ایماژ)

آوریل جان نه ساله بود که در ایستگاهی که به یاد می آورد مکالمه ای را شنید.او و خانواده اش از نورثامبرلند در شمال انگلستان به شهر کوچکی در میدلندز به نام راگلی می رفتند، جایی که به تازگی افتتاح شده بود. معدن زغال سنگ مدرن

سال 1960 بود و پدرش یکی از بسیاری از معدنچیانی بود که برای کار به منطقه نقل مکان کرد. آنها در ایستگاه بیرمنگام توسط یکی از اعضای هیئت ملی زغال سنگ مورد استقبال قرار گرفتند. «همیشه به یاد خواهم داشت، از آنجایی که تنها 9 سال داشتم، چگونه به پدرم گفت [the mine] تازه افتتاح شد و ۱۰۰ سال کار تضمینی داشت.»

سی سال بعد، معدن تعطیل شد. در سال 2011، خرده فروش آنلاین آمریکایی آمازون، انباری به اندازه 9 زمین فوتبال درست روی آن افتتاح کرد. زمانی که جان، 60 ساله، برای کار در آنجا درخواست داد، هیچ کس وعده‌هایی را که در تمام این سال‌ها به پدرش داده بود، نداد: «در مرکز کار تأکید شده بود که تا کریسمس، احتمالاً عید پاک، و شاید، شاید کار مداوم در پایان آن. وقتی برای انجام آزمایشات آژانس رفتم دوباره تاکید شد: شایداو گفت: “هیچ یک از همکاران جدید او نباید غافلگیر می شدند که کار آنها دائمی نشد.”

42 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات