• خانه
  • اخبار
  • چگونه از خوردن پشه در سیبری به هدایت ماموریت ناسا برسیم؟

چگونه از خوردن پشه در سیبری به هدایت ماموریت ناسا برسیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چگونه از خوردن پشه در سیبری به هدایت ماموریت ناسا برسیم؟


تصویر چهار نفر در یک قایق.

بزرگنمایی / لیندی الکینز-تانتون، نفر دوم از چپ، و همکارانش در سیبری. (اعتبار: اسکات سیمپر/ASU)

لیندی الکینز تانتون پروفسور دویدن رودخانه سیبری، جوشکاری قوس الکتریکی، کدنویسی، دارنده حق ثبت اختراع، موسس شرکت، کاوشگر سیارک، نفت شناس آذرین است. او در مقاطع مختلف کشاورز، مربی سگ‌های مسابقه‌ای، نویسنده کتاب‌های کودکان و مشاور مدیریت هلیکوپترهای بوئینگ بوده است. او در حال حاضر استاد دانشگاه ایالتی آریزونا است، به اداره یک شرکت آموزشی کمک می کند و محقق اصلی ماموریت روان ناسا به یک سیارک فلزی است.

مسیر شغلی “پیچ و خم” او که خود او را توصیف می کند، او را به مطالعه شکل گیری سیاره ها، اقیانوس های ماگما، انقراض های دسته جمعی و ذوب گوشته کشانده است. نتایجی که او به دست می‌آورد شگفت‌انگیز است و مجموعه‌ای از جوایز معتبر را برای او به ارمغان آورده است. حتی یک سیارک وجود دارد – سیارک 8252 Elkins-Tanton – به نام او.

با توجه به همه اینها، شاید بزرگترین افشاگری در زندگی نامه جدید او، پرتره دانشمند به عنوان یک زن جوان، این است که این بازیگر ستاره گرفتار همان تردیدها و ناامنی هایی بود که گریبان بقیه ما را گرفته است. او در حین پذیرش در کالج بین جنگل شناسی و زمین شناسی متزلزل بود، در سال اول با شیمی آلی مبارزه کرد و به او گفته شد که یا به اندازه کافی سخت مطالعه نمی کند یا به اندازه کافی خوب نیست. گاهی اوقات احساس می کرد که به او تعلق ندارد، و گاهی اوقات او را به این نام می خواندند. اما الکینز-تانتون بر این موانع غلبه کرد – و موانع بسیار عمیق تر.

خواندن 14 پاراگراف باقی مانده | نظرات