• خانه
  • اخبار
  • چه کسی به تغییرات آب و هوایی اهمیت می دهد؟ بایدن گاز E15 را بازگرداند

چه کسی به تغییرات آب و هوایی اهمیت می دهد؟ بایدن گاز E15 را بازگرداند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چه کسی به تغییرات آب و هوایی اهمیت می دهد؟ بایدن گاز E15 را بازگرداند


چه کسی به تغییرات آب و هوایی اهمیت می دهد؟  بایدن گاز E15 را بازگرداند

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson | Getty Images)

به نظر می رسد که ایالات متحده در طول تابستان از بنزین به اصطلاح “E15” استفاده می کند. روز سه شنبه، رئیس جمهور جو بایدن اعلام خواهد کرد که آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده یک انتشار اضطراری ملی صادر خواهد کرد که اجازه استفاده از مخلوط اتانول و بنزین را بین 1 ژوئن تا 15 سپتامبر می دهد، زیرا آمریکایی ها از قیمت بالای سوخت شکایت دارند. استفاده از این سوخت در حال حاضر به دلیل قوانین مه دود غیرقانونی است.

ترکیبات اتانول و بنزین در دهه 2000 به عنوان یک داروی بالقوه برای حل وابستگی انرژی ایالات متحده به خاورمیانه و همچنین راهی برای تصفیه آب و هوا رایج شد. او همچنین همیشه در آیووا قفقاز خوب بازی می‌کرد، زیرا این به ما کمک می‌کرد تا با ذرت مازاد انبوه خود کاری کنیم.

سوخت E85 – مخلوطی از 85 درصد اتانول و 15 درصد بنزین – به سرعت از بین رفت. اما به گفته آژانس حفاظت از محیط زیست، 98 درصد از پمپ بنزین ها در ایالات متحده E10، مخلوطی از 10 درصد اتانول و 90 درصد بنزین را ارائه می دهند. در این غلظت، اتانول سوخت را اکسیژن می‌دهد و عدد اکتان آن را افزایش می‌دهد. همچنین با رقیق کردن آن، عرضه بنزین را در کشور افزایش می دهد.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات