• خانه
  • اخبار
  • چرا پردازنده های نسل دوازدهم اینتل نمی توانند آزمون وکالت را پشت سر بگذارند؟ هسته های الکترونیکی را سرزنش کنید

چرا پردازنده های نسل دوازدهم اینتل نمی توانند آزمون وکالت را پشت سر بگذارند؟ هسته های الکترونیکی را سرزنش کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چرا پردازنده های نسل دوازدهم اینتل نمی توانند آزمون وکالت را پشت سر بگذارند؟ هسته های الکترونیکی را سرزنش کنید


پردازنده های Core نسل دوازدهم اینتل از انواع مختلفی از هسته های CPU برای کارهای مختلف استفاده می کنند.  این معماری ترکیبی همچنان برای برخی از نرم افزارها مشکل ایجاد می کند.

بزرگنمایی / پردازنده های Core نسل دوازدهم اینتل از انواع مختلفی از هسته های CPU برای کارهای مختلف استفاده می کنند. این معماری ترکیبی همچنان برای برخی از نرم افزارها مشکل ایجاد می کند. (اعتبار: اینتل)

اوایل این هفته عده ای منتظر شرکت در آزمون وکالت بودند یک پیام دریافت کرد از ExamSoft، شرکتی که نرم‌افزار Examplify را تولید می‌کند که بسیاری از ایالت‌ها برای برگزاری امتحان از آن استفاده می‌کنند: رایانه‌هایی با آخرین پردازنده‌های Core نسل دوازدهم اینتل “در حال حاضر پشتیبانی نمی‌شوند” زیرا آنها “بررسی خودکار ماشین مجازی را در Examplify فعال کردند”. راه حل پیشنهادی این شرکت این بود که افراد دستگاه دیگری را برای اجرای آزمایش بیابند، یک “راه حل” خسته کننده و بی فایده برای هر کسی که یک کامپیوتر کاملاً جدید دارد.

همانطور که توسط The Verge اشاره شده است، صفحه مورد نیاز سیستم Examsoft برای نرم افزار خود جزئیات بیشتری ارائه نمی دهد، فقط تکرار می کند که پردازنده های نسل دوازدهم در حال حاضر پشتیبانی نمی شوند و شما مجاز به اجرای نرم افزار Examplify در ماشین مجازی نیستید. اما این اولین بار نیست که چنین مشکلی پیش می آید و مقصر تقریباً معماری ترکیبی CPU است که اینتل در اکثر تراشه های نسل دوازدهم خود استفاده می کند.

در نسل‌های قبلی، تمام هسته‌های یک CPU اینتل با یکدیگر یکسان بودند: طراحی یکسان، عملکرد یکسان، مجموعه ویژگی‌های یکسان. سرعت ساعت و مصرف انرژی بسته به کاری که کامپیوتر در هر لحظه انجام می‌داد بالا و پایین می‌رفت، اما خود هسته‌ها یکسان بودند و می‌توانستند توسط سیستم‌عامل به این شکل رفتار کنند. در تراشه‌های نسل دوازدهم، پردازنده‌ها با ترکیبی از هسته‌های پردازنده کاملاً متفاوت عرضه می‌شوند: هسته‌های بزرگ با عملکرد سریع (یا هسته‌های P) کارهای سنگین را انجام می‌دهند، در حالی که هسته‌های کوچک‌تر و کم مصرف (یا هسته‌های E) با هسته‌های سبک‌تر کنترل می‌شوند. وظایف اما از آنجایی که سیستم‌های عامل و اکثر برنامه‌ها عادت دارند همه هسته‌های CPU در یک سیستم را یکسان فرض کنند، نرم‌افزار باید برای تشخیص تفاوت بین این دو تغییر یابد.

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات