• خانه
  • اخبار
  • چرا جدایی یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی است

چرا جدایی یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
چرا جدایی یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی است


هلی آر مانند بیدار می شود

بزرگنمایی / Heli R. به عنوان یک “inni” از خواب بیدار می شود.

جدایش، جداییکه اخیراً اولین فصل خود را در Apple TV + به پایان رسانده است، در حال کاوش در دنیایی است که مردم در آن می توانند واقعا کار و زندگی شخصی را تقسیم کنید به لطف رویه جدیدی که توسط Lumon Industries توسعه یافته است، افراد را می توان به “innies” (خودهای کاری) و “outies” (خود شخصی) – بدون به اشتراک گذاشتن خاطرات تقسیم کرد. افرادی مانند مارک که همسرش را در یک تصادف رانندگی از دست داده و برای غلبه بر غم و اندوه تلاش می کند، اینگونه هستند. چرا روزی هشت ساعت این همه درد را فراموش نمی کنی؟

مارک در “طبقه بریده” در Lumon کار می کند، مکانی که دفتر شما را – مهم نیست چقدر بد – شبیه دنیای دیزنی می کند. اما مارک آن را دوست دارد. یا اندیشه ها او این را دوست دارد. در این میان ما به عنوان بیننده دغدغه های متعددی داریم. مثلا او چیست درست تمام روز برای لومون؟ در مورد حال و هوای فرقه ترسناک در همه جا چطور؟ چه اتفاقی برای دوستش پیتی افتاد؟ و چرا مردم در مورد مهمانی های وافل هیجان زده هستند؟

اگر فکر می کنید این به نظر می رسد یک محیط برای دیستوپی علمی تخیلی شرکتی باشد، حق با شماست. جدایش، جدایی از اتاق شما تلویزیون عالی می سازد. این نمایش به کارگردانی بن استیلر، سرگرم کننده، پوچ، افسرده کننده، مرموز، از نظر بصری مجزا و در نهایت محرک است. هر قسمت، از شروع آهسته تا پایان پر فراز و نشیب، شتاب بیشتری می گیرد، و آن را به یکی از بهترین چیزهایی تبدیل می کند که تاکنون در سال 2022 دیده ایم. به همین دلیل است.

29 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات