• خانه
  • اخبار
  • پیکسل 6a حسگر اثرانگشت جدیدی دریافت می‌کند که در 14 کشور گسترده‌تر است

پیکسل 6a حسگر اثرانگشت جدیدی دریافت می‌کند که در 14 کشور گسترده‌تر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پیکسل 6a حسگر اثرانگشت جدیدی دریافت می‌کند که در 14 کشور گسترده‌تر است


پیکسل 6a.

بزرگنمایی / پیکسل 6a. (اعتبار: گوگل)

پیکسل 6a به عنوان یکی از امیدوار کننده ترین گوشی های هوشمند سال در حال ظهور است. با یک سیستم پیشرو در کلاس تراشه با قیمت 450 دلار، به نظر می رسد گوگل در حال انجام یک حرکت محکم با iPhone SE است. پس از اعلام روز پنجشنبه، چندین جزئیات دیگر منتشر شد که به اصلی ترین آنها کمک نکرد.

اولاً، پیکسل 6a با یک تفاوت کوچک، گسترده‌ترین نسخه از گوشی‌های هوشمند گوگل تا به امروز خواهد بود. به یاد داشته باشید که نسخه Pixel 5a در گوگل بود کوچکترین یک بار، فقط در دو کشور، ایالات متحده و ژاپن شروع شد. صفحه Google Device Support روز پنجشنبه به‌روزرسانی شد و Pixel 6a برای راه‌اندازی Pixel به 13 کشور معمولی بازگشت: استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، پورتوریکو، سنگاپور، اسپانیا، تایوان، بریتانیا، و ایالات متحده.

اما صبر کن! موارد دیگر وجود دارد: گوگل همچنین می گوید پیکسل 6a خواهد بود آمدن به هند در اواخر سال جاری، آن را به 14 کشور می رساند. این یک رکورد جدید برای عملیات سخت افزاری تلفن کوچک (اپل و سامسونگ در بیش از 100 کشور) است. هند انتخاب عجیبی است زیرا یکی از رقابتی ترین بازارهای جهانی گوشی های هوشمند است. گوگل باید قیمت پیکسل 6a را به میزان قابل توجهی کاهش دهد تا در آنجا رقابتی باشد. ما هنوز قیمت هند را نمی دانیم، اما پاسخ این توییت را ببینید، که مملو از کاربران هندی است که در حال حاضر این گوشی را با قیمت تخمینی 450 دلار و “فقط” 60 هرتز حمل می کنند. نبرد سختی خواهد بود.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات