• خانه
  • اخبار
  • پیش نمایش اندروید 13 اعلان ها را قفل می کند و موارد بیشتری را به نوار وظیفه تبلت اضافه می کند

پیش نمایش اندروید 13 اعلان ها را قفل می کند و موارد بیشتری را به نوار وظیفه تبلت اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پیش نمایش اندروید 13 اعلان ها را قفل می کند و موارد بیشتری را به نوار وظیفه تبلت اضافه می کند


Android 13 Developer Preview 2 منتشر شده است و همراه با آن تغییرات زیادی برای نسخه بعدی اندروید به همراه دارد. پیش‌نمایش 2 هنوز یک نگاه اولیه به اندروید 13 است، و بسیاری از ویژگی‌های عالی که برای این تجسم‌های اندروید آشکار می‌شوند، در Google I / O ارائه می‌شوند. خبر خوب این است که گوگل به تازگی تاریخ این رویداد را تعیین کرده است: 11 تا 12 می.

ابتدا، اگر از تغییرات نسبتا ملایم اندروید 12L در تبلت ناامید شده اید، بدانید که گوگل همچنان روی ویژگی های تبلت کار می کند. آخرین پیش نمایش اندروید 13 یک دکمه کشوی برنامه را به نوار وظیفه اضافه می کند و به شما امکان می دهد به راحتی به همه برنامه های خود از هر صفحه ای دسترسی داشته باشید. این یک افزودنی عالی است و امیدواریم نشانه ای از چیزهای آینده برای نوار وظیفه جدید اضافه شده به اندروید 12L باشد.

اگر نوار وظیفه اندروید بیشتر شبیه نوار وظیفه ویندوز یا مک باشد، عالی خواهد بود. نوار وظیفه اندروید ردیف پایین آیکون ها را در صفحه اصلی نشان می دهد و تمام. در عوض، باید برنامه‌های پین‌شده را در یک طرف و برنامه‌هایی که اخیراً باز شده‌اند را در طرف دیگر نشان دهد. سایر سیستم عامل ها به این ترتیب کار می کنند زیرا منطقی است. گوگل رسما آن را نوار وظیفه می نامد، بنابراین آیا وظایف فعلی نباید در آن ظاهر شوند؟

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات