• خانه
  • اخبار
  • پنج های بالا، قلب های رنگارنگ و یک غاز وحشتناک در صدر لیست کوتاه ایموجی های جدید قرار دارند

پنج های بالا، قلب های رنگارنگ و یک غاز وحشتناک در صدر لیست کوتاه ایموجی های جدید قرار دارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پنج های بالا، قلب های رنگارنگ و یک غاز وحشتناک در صدر لیست کوتاه ایموجی های جدید قرار دارند


رندرهای نمونه ایموجی‌پدیا از شکلک‌های جدید که قرار است در نسخه 15.0 استاندارد یونیکد گنجانده شوند.

بزرگنمایی / رندرهای نمونه ایموجی‌پدیا از شکلک‌های جدید که قرار است در نسخه 15.0 استاندارد یونیکد گنجانده شوند. (اعتبار: Emojipedia)

پیش از روز جهانی ایموجی، کارشناسان ایموجی در Emojipedia نمونه تصاویری از 31 نماد ایموجی جدید را که قرار است در نسخه 15.0 استاندارد یونیکد گنجانده شوند، جمع آوری و منتشر کرده اند. در میان ایموجی‌های جدیدی که می‌توانیم انتظار داشته باشیم اواخر امسال روی تلفن‌هایمان و سایر دستگاه‌هایمان ببینیم: یک قلب صورتی ساده (به همراه نسخه‌های خاکستری و آبی روشن)، پنجه‌های بلند، صورت لرزان، سر گوزن، ریشه زنجبیل، ماراکا، . نماد وای فای، چتر دریایی و غاز وحشتناک.

هنوز چند مانع وجود دارد که این شکلک ها قبل از اینکه بتوانیم آنها را برای یکدیگر ارسال کنیم، باید برطرف شوند. ابتدا، آنها باید این کار را در نسخه نهایی Unicode 15.0 انجام دهند، که در حال حاضر برای انتشار در سپتامبر 2022 برنامه ریزی شده است. پس از آن، توسعه دهندگان نرم افزار باید طرح های خود را برای این شخصیت ها ایجاد کنند و آنها را از طریق به روز رسانی نرم افزار منتشر کنند، چیزی . که معمولا چندین ماه پس از نهایی شدن مشخصات یونیکد رخ می دهد.

همانطور که Emojipedia اشاره می کند، لیست پیشنهادی شکلک های جدید به دلیل اندازه کوچک آن قابل توجه است – “در واقع، این کوچکترین تعداد ایموجی های جدیدی است که یونیکد تا به حال در هر زمان توصیه کرده است.” این همچنین اولین فهرست پیش‌نویس شکلک‌ها بدون شکلک‌های انسانی جدید است، اگرچه شامل حرکات دست جدید است، و چند نسخه آخر مشخصات یونیکد در مجموع صدها شکلک انسانی جدید را اضافه کرده‌اند. کمیته فرعی Emoji در سال‌های اخیر فشار آورده است تا تعداد ایموجی‌های جدید موجود در هر نسخه را محدود کند و به این اشاره کرد که به ندرت از نمادهای ایموجی استفاده می‌شود و شرکت‌هایی مانند اپل، مایکروسافت، گوگل و سامسونگ چقدر کار می‌کنند تا لیست‌های رو به رشد را ادامه دهند. از شکلک ها در نرم افزار خود.

خواندن 1 پاراگراف باقی مانده | نظرات