• خانه
  • اخبار
  • پنج دقیقه اول سریال مردی که به زمین افتاد از شوتایم را تماشا کنید

پنج دقیقه اول سریال مردی که به زمین افتاد از شوتایم را تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پنج دقیقه اول سریال مردی که به زمین افتاد از شوتایم را تماشا کنید


Chivetel Eggiofor در سریال جدید Showtime نقش بیگانه ای را بازی می کند که به امید نجات مردم سیاره خود به زمین می آید. مردی که به زمین افتاد.

بازدیدکنندگان SXSW این آخر هفته با اولین نمایش جهانی سریال علمی تخیلی جدید Showtime پذیرفته شدند. مردی که به زمین افتادبا بازی Chivetel Egiofor در نقش یک بیگانه که به امید نجات مردم سیاره خود به زمین می آید. وب این اولین نمایش را دنبال کرد و نگاهی کوتاه به پنج دقیقه اول قسمت آزمایشی داشت.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، مجموعه تلویزیونی جدید بر اساس رمان کلاسیک 1963 والتر تیویس است که قبلاً یک اقتباس سینمایی نمادین در سال 1973 با بازی ستاره راک دیوید بووی در نقش بیگانه عنوان شده است. این برنامه توسط الکس کورزمن و جنی لومت توسعه و نوشته شده است، و قبل از انتقال به CBS All Access (که از آن زمان توسط Paramount + جذب شده است) به عنوان یک پروژه برای Hulu شروع شد. Showtime این سریال را در ایالات متحده پخش خواهد کرد و Paramount + آن را در سطح بین المللی عرضه خواهد کرد. طبق لاگ لاین رسمی، “مردی که به زمین افتاد یک قهرمان بیگانه جدید (Ejiofor) وجود خواهد داشت که در نقطه عطفی در تکامل انسان به زمین می رسد و باید با گذشته خود روبرو شود تا آینده ما را تعیین کند.”

اقتباس تلویزیونی برخی از انحرافات واضح از منبع را معرفی می کند، که با شخصیت Egiophorus، یک موجود بیگانه به نام فارادی شروع می شود. بیل نای نقش توماس جروم نیوتن را بازی می کند، شخصیتی که بووی بازی می کند. (او حتی چنین کلاه گستاخی بر سر دارد.) نائومی هریس نقش جاستین فالز را بازی می کند که به عنوان “دانشمند و مهندس باهوشی توصیف می شود که باید شیاطین خود را در مسابقه ای برای نجات دو جهان شکست دهد.” او یک پسر جوان دارد که با فارادی در ارتباط است. بازیگران نیز شامل وست ورلدجیمی سیمپسون در نقش اسپنسر کلی؛ راب دیلینی در نقش هاچ فلود؛ سونیا کسیدی در نقش ایدی فلود؛ جوانا ریبیرو در نقش لیزا دومینگز؛ آنل اولالی در نقش مالی فالز؛ جاش هردمن در نقش تری؛ و کیت مولگرو در نقش درو فینچ.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات