منو سایت

  • خانه
  • پس از بسته شدن فیس بوک ، تلگرام در یک روز 70 میلیون کاربر جذب کرد!

پس از بسته شدن فیس بوک ، تلگرام در یک روز 70 میلیون کاربر جذب کرد!

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

به نظر می رسد پس از وقفه و قطع خدمات رسانه ای فیس بوک در این هفته ، تلگرام از این رویداد نهایت استفاده را می برد.

خلاصه خبر

  • به گفته بنیانگذار تلگرام ، این شبکه اجتماعی تنها در یک روز موفق به جذب بیش از 70 میلیون کاربر شده است.
  • دلیل جذب این تعداد عظیم ، وقفه و قطع شبکه WhatsApp و سایر سرویس های فیس بوک در این هفته بود.

سرانجام برای رسانه های اجتماعی فیس بوک ، اینستاگرام و واتس اپ

دوشنبه این هفته ، رسانه های اجتماعی در فیس بوک ، اینستاگرام و واتس اپ به شدت مختل شدند. این حادثه باعث شد تا کاربران این شبکه های اجتماعی چند ساعت نتوانند از این رسانه ها استفاده کنند. به طور طبیعی ، در طول این حادثه ، کاربران به رسانه های پیام رسانی دیگر سرازیر شدند. به نظر می رسد انتخاب بسیاری از کاربران مهاجرت به شبکه های اجتماعی تلگرام است. بنابراین ، برنده رویداد مذکور را می توان به عنوان نرم افزار تلگرام معرفی کرد.

پاول دوروف ، بنیانگذار پیام رسان تلگرام ، در کانال تلگرامی خود اعتراف کرد که تعطیلی یک روزه رسانه های فیس بوک منجر به پیوستن بیش از 70 میلیون کاربر به این پلتفرم شده است.

دوروف در کانال تلگرامی خود گفت: “میزان مصرف روزانه کاربران در پیام رسان تلگرام بالاتر از حد نرمال است و تنها در یک روز ما بیش از 70 میلیون پناهنده را از سایر شبکه های اجتماعی پذیرفته ایم.”

شایان ذکر است که بنیانگذار تلگرام ادعا می کند که این پلتفرم به ارائه خدمات کامل برای اکثر کاربران ادامه می دهد. با این حال ، وی افزود که برخی از کاربران در آمریکا ممکن است به دلیل هجوم کاربران جدید و افزایش تعامل کاربران تلگرام ، سرعت کندتری را مشاهده کرده باشند.

شایان ذکر است که این اولین بار نیست که پلتفرم تلگرام از شبکه های اجتماعی فیس بوک و واتس اپ برای جذب تعداد زیادی از کاربران استفاده می کند.

در اوایل ماه ژانویه ، به دنبال تصمیم فیس بوک برای تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی WhatsApp ، تعداد زیادی از کاربران برای آزمایش نرم افزار به پلتفرم تلگرام سرازیر شدند. دوروف سپس اعلام کرد که تنها در 72 ساعت ، 25 میلیون کاربر جدید به رسانه تلگرام پیوستند.

انتشار تلگرام پس از بسته شدن فیس بوک در یک روز 70 میلیون کاربر را جذب کرد! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.