• خانه
  • اخبار
  • پرونده جدید مدیریت کوتیک با ادغام اکتیویژن و مایکروسافت را “نابخشودنی” خواند

پرونده جدید مدیریت کوتیک با ادغام اکتیویژن و مایکروسافت را “نابخشودنی” خواند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرونده جدید مدیریت کوتیک با ادغام اکتیویژن و مایکروسافت را "نابخشودنی" خواند


او یک مورد جدید را درمان کوتیک با ادغام Activision-Microsoft نامید

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson | Getty Images)

پاسخ سهامداران Activision-Blizzard به طوفان اخبار سال گذشته – که شامل اتهامات ظالمانه در سراسر شرکت در مورد آزار و اذیت جنسی و عدم تطابق پرداخت و به دنبال آن پیشنهاد خرید 68.7 میلیارد دلاری بود – در اواخر آوریل به سطح جدیدی در قالب یک گزارش گسترده رسید. دادگاه.

همانطور که برای اولین بار توسط Axios در روز چهارشنبه گزارش شد، شکایت مدنی در 26 آوریل که توسط سیستم بازنشستگی کارکنان نیویورک و سایر سیستم های بازنشستگی و بازنشستگی نیویورک تنظیم شده است به ادعاهایی بستگی دارد که Activision-Blizzard نتوانسته است به درستی کتاب های خود را باز کند. شاکیان او، که شامل سهامداران قدیمی Activision-Blizzard می‌شوند، در دادگاه دلاور استدلال کرده‌اند که افشای کامل‌تری از Activision-Blizzard برای پاسخ به اتهامات آنها در مورد “نقض اعتماد” مورد نیاز است.

“فرار از مسئولیت و مسئولیت”

اینها شامل اعتقاد سهامداران به این است که مدیران بر خلاف سهامداران شرکت که سالها آنها را از اتهامات در دادخواست اولیه کالیفرنیا مطلع نکردند، در راستای منافع خود عمل کردند. این شکایت همچنین ادعا می کند که هیئت مدیره در حال تسریع تلاش ها برای تکمیل ادغام پیشنهادی با مایکروسافت برای “پرداخت بسیاری از ادعاهای مشتقات ارزشمند” علیه همه اعضای هیئت مدیره Activision-Blizzard و مدیرعامل قدیمی بابی کوتیک است.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات