• خانه
  • اخبار
  • پرزیدنت بایدن 79 ساله به کووید-19 مبتلا شده است [Updated]

پرزیدنت بایدن 79 ساله به کووید-19 مبتلا شده است [Updated]

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پرزیدنت بایدن 79 ساله به کووید-19 مبتلا شده است [Updated]


واشنگتن، دی سی - 20 ژوئیه: جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، دفتر بیضی شکل را ترک می کند و در 20 ژوئیه 2022 در واشنگتن دی سی به سمت مارین وان در چمن جنوبی کاخ سفید می رود.  بایدن به سامرست، ماساچوست سفر کرد تا در مورد اقدامات بعدی خود برای مقابله با تغییرات آب و هوایی صحبت کند.  او قرار است در محل نیروگاه بریتون پوینت که اکنون تعطیل شده است، سخنانی را ارائه کند، که در حال تبدیل شدن به اولین تاسیسات بادی فراساحلی ایالت است.

بزرگنمایی / واشنگتن، دی سی – 20 ژوئیه: جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، دفتر بیضی شکل را ترک می کند و در 20 ژوئیه 2022 در واشنگتن دی سی به سمت مارین وان در چمن جنوبی کاخ سفید می رود. بایدن به سامرست، ماساچوست سفر کرد تا در مورد اقدامات بعدی خود برای مقابله با تغییرات آب و هوایی صحبت کند. او قرار است در محل نیروگاه بریتون پوینت که اکنون تعطیل شده است، سخنانی را ارائه کند، که در حال تبدیل شدن به اولین تاسیسات بادی فراساحلی ایالت است. (اعتبار: گتی | درو انگرر)

کاخ سفید اعلام کرد، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا صبح پنجشنبه به کووید-19 مبتلا شده است.

سخنگوی کارین ژان پیر در بیانیه ای گفت که این پیرمرد 79 ساله کاملاً واکسینه شده و دو بار تقویت شده است و علائم بسیار خفیفی را تجربه می کند. او قبلاً دوره ای از پاکسلووید ضد ویروسی را آغاز کرده است و طبق دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، دوره ای از انزوا را در کاخ سفید آغاز کرده است.

بر اساس نامه ای که کوین اوکانر، پزشک رئیس جمهور آمریکا منتشر کرد، آزمایش آنتی ژن بایدن صبح امروز مثبت شد، نتیجه ای که اکنون با آزمایش PCR تایید شده است. قبل از صبح امروز، آخرین آزمایش او روز سه‌شنبه بود و آزمایشش منفی بود. در نامه آمده است که بایدن اکنون علائم خفیفی مانند آبریزش بینی، خستگی و سرفه خشک گاه به گاه را تجربه می کند که از دیروز شروع شده است.

خواندن 5 پاراگراف باقی مانده | نظرات