• خانه
  • اخبار
  • پردازنده‌های گرافیکی مورد انتظار اینتل امروز عرضه می‌شوند و با لپ‌تاپ‌ها شروع می‌شوند

پردازنده‌های گرافیکی مورد انتظار اینتل امروز عرضه می‌شوند و با لپ‌تاپ‌ها شروع می‌شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پردازنده‌های گرافیکی مورد انتظار اینتل امروز عرضه می‌شوند و با لپ‌تاپ‌ها شروع می‌شوند


پردازنده‌های گرافیکی Arc اینتل به زودی در لپ‌تاپ‌ها عرضه می‌شوند.

بزرگنمایی / پردازنده‌های گرافیکی Arc اینتل به زودی در لپ‌تاپ‌ها عرضه می‌شوند. (اعتبار: اینتل)

شاید این را شنیده باشید: پس از سال ها شایعات و شروع اشتباه تصادفی، اینتل از تجربه خود در ساخت پردازنده های گرافیکی یکپارچه برای ورود استفاده می کند. اختصاصی تجارت گرافیک پردازنده‌های گرافیکی Arc این شرکت در طول سال 2022 در دسترس خواهند بود و هدف اینتل تکان دادن بازاری است که سال‌ها تحت سلطه محصولات Nvidia (و AMD، اما صادقانه بگوییم، عمدتاً Nvidia) است.

این روند به طور رسمی از امروز با عرضه اولین پردازنده های گرافیکی Arc برای لپ تاپ ها آغاز می شود. این پردازنده‌های گرافیکی موبایل Arc برای اولین بار در ژانویه ظاهر شدند، زمانی که به طور غیرمستقیم (به استثنای شماره مدل، مشخصات یا سایر اطلاعات فنی) در برخی از اعلامیه‌های محصولات تولیدکنندگان لپ‌تاپ ذکر شدند. اکنون که این رایانه‌ها به تحویل نزدیک‌تر شده‌اند، اینتل کمی بیشتر در مورد آنچه می‌توانید از اولین تلاش جدی خود برای تولید پردازنده‌های گرافیکی اختصاصی پیشرفته انتظار داشته باشید صحبت می‌کند.

نام تجاری پردازنده گرافیکی موبایل Arc منعکس کننده تقسیم بین پردازنده های Core i3، i5 و i7 اینتل است. این شرکت در حال حاضر یک جفت پردازنده گرافیکی Arc 3 را راه اندازی کرده است و یک مدل Arc 5 و دو مدل Arc 7 در “اوایل تابستان” عرضه خواهند شد. این پنج محصول بر اساس دو ماتریس متفاوت هستند. ماتریس پایین تر، ACM-G11، اساس دو پردازنده گرافیکی Arc 3 است، در حالی که Arc 5 و Arc 7 بر اساس ACM-G10 بزرگتر هستند.

۱۱ پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات