• خانه
  • اخبار
  • پتانسیل پایدار آینده Steam Deck، توسط آزمایش‌های ردیابی پرتو تأیید شده است

پتانسیل پایدار آینده Steam Deck، توسط آزمایش‌های ردیابی پرتو تأیید شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پتانسیل پایدار آینده Steam Deck، توسط آزمایش‌های ردیابی پرتو تأیید شده است


پتانسیل پایدار آینده Steam Deck، توسط آزمایش‌های ردیابی پرتو تأیید شده استQuake II RTX و بازی‌های دیگری که از ردیابی پرتو پشتیبانی می‌کنند بالاخره تایید شد که روی Steam Deck با سرعت 30 و 60 فریم در ثانیه کار می‌کنند. اما گزینه‌ای که ظاهر خارق‌العاده دارد می‌تواند بهتر باشد – اگر Valve برای انجام کار برای SteamOS پیش‌فرض خود تلاش کند.

بزرگنمایی / Quake II RTX و بازی‌های دیگری که از ردیابی پرتو پشتیبانی می‌کنند بالاخره تایید شد که روی Steam Deck با سرعت 30 و 60 فریم در ثانیه کار می‌کنند. اما گزینه‌ای که ظاهر خارق‌العاده دارد می‌تواند بهتر باشد – اگر Valve برای به پایان رساندن کار برای SteamOS پیش‌فرض خود قدم بردارد. (اعتبار: Valve / Sam Machkovech)

در هفته‌هایی که از عرضه Steam Deck Valve می‌گذرد، هم طرفداران و هم منتقدان قابلیت‌های دستگاه را بررسی می‌کنند که تا حدودی توسط نرم‌افزارها و به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل تقریباً روزانه مسدود شده است. قبلاً در بررسی خود اشاره کردم که Steam Deck “تمام نشده” و اگرچه دستگاه بسیار پایدارتر شده است، پتانسیل کامل آن نامشخص است.

شاید به همین دلیل است که آخرین تحلیل Steam Deck از نوابغ سخت افزاری در Digital Foundry طلایی شد. روز سه‌شنبه، ریچارد لیدبتر، بنیانگذار سایت، چیزی را کشف کرد که به نظر می‌رسد جامعه به‌عنوان یک کل تاکنون آن را از دست داده است: Steam Deck قابل حمل با حداکثر توان 15 وات قادر به ردیابی پرتوها است.

(R) DNA در تمام مدت روی Steam Deck بود

اثبات، همانطور که در ویدئویی در کانال یوتیوب DF مشاهده می شود، نیاز به یک سناریوی آزمایشی فراطبیعی داشت. Leadbetter سیستم عامل پیش‌فرض را حذف کرد، ویندوز 10 را نصب کرد و نرم‌افزار ردیابی پرتو سازگار را قبل از حذف مجدد سیستم آزمایش کرد تا SteamOS را به آنجا بازگرداند. این فرآیند منزجر کننده در طول دوره آزمایشی Leadbetter ضروری بود، زیرا Steam Deck به طور رسمی از گزینه بوت دوگانه برای نصب چندین سیستم عامل پشتیبانی نمی کند، اگرچه طرفداران روش هایی را برای انجام این کار ابداع کرده اند.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات