• خانه
  • اخبار
  • پارادوکس برکت رسمی خود را به بازی های هوادار خون آشام: The Masquerade می دهد

پارادوکس برکت رسمی خود را به بازی های هوادار خون آشام: The Masquerade می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پارادوکس برکت رسمی خود را به بازی های هوادار خون آشام: The Masquerade می دهد


پارادوکس برکت رسمی خود را به بازی های هوادار خون آشام: The Masquerade می دهدنزول یکی از اولین بازی های فن است خون آشام: بالماسکهکه به طور رسمی تحت برنامه Unbound مجوز دارد. “>

بزرگنمایی / بازی ترسناک برای بقا نزول یکی از اولین ها است خون آشام: بالماسکه fangames به طور رسمی تحت برنامه Unbound مجوز می گیرد. (اعتبار: Descent / Itch.io)

خون آشام: بالماسکه ناشر بازی‌های ویدیویی Paradox Interactive برنامه‌ای را اعلام کرده است که به طرفداران اجازه می‌دهد بازی‌های ویدیویی را که در دنیای تاریک و شهری-گوتیک بازی‌های نقش‌آفرینی با قلم و کاغذ ایجاد می‌کنند، منتشر کرده و کسب درآمد کنند.

پارادوکس گفت که برنامه Unbound از موفقیت Vampire Jam اخیر الهام گرفته شده است که در آن نزدیک به 90 توسعه دهنده یک ماه فرصت داشتند تا بازی هایی بر اساس آن بسازند. خون آشام: بالماسکه‘sدنیای تاریکی اسطوره ها در حالی که ما فقط می‌توانستیم یک جایزه بزرگ به آن بدهیم یک لالایی بی رحمما می‌دانستیم که باید پلتفرمی ایجاد کنیم که به جامعه ما اجازه دهد روی پروژه‌هایی که دوست دارند کار کند و در عین حال حمایت لازم را برای موفقیت به آنها ارائه دهد. دنیای تاریکی مارتینا زیک توسعه دهنده جامعه در بیانیه ای گفت.

توسعه دهندگان شرکت کننده در برنامه Unbound یک حق امتیاز و حق مجوز شخصی، غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، غیرقابل مجوز فرعی دریافت خواهند کرد. دنیای تاریکی IP “برای توسعه، بومی سازی، انتشار، فروش، توزیع، ترویج و تبلیغ” بازی خود، تحت یک توافق نامه مجوز جامع.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات