منو سایت

  • خانه
  • ویژگی جدید WhatsApp ، برای اولین بار در گوشی های هوشمند سامسونگ Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 معرفی شد

ویژگی جدید WhatsApp ، برای اولین بار در گوشی های هوشمند سامسونگ Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

به نظر می رسد فیس بوک از این واقعیت آگاه است که بسیاری از کاربران آیفون به احتمال زیاد گوشی های مبتنی بر iOS خود را به یکی از گوشی های اندرویدی که اخیراً در گوشی تاشوی اندروید معرفی شده است ، تغییر می دهند.

ساعاتی پیش ، واتس اپ ویژگی جدیدی را معرفی کرد که به کاربران تلفن های هوشمند اپل اجازه می دهد در صورت تغییر به مدل Android ، سابقه تماس WhatsApp خود را به تلفن جدید خود منتقل کنند. شایان ذکر است که این امر هنگام تغییر تلفن هوشمند کاربر از Android به iOS نیز امکان پذیر خواهد بود.

رسانه های اجتماعی واتس اپ از ویژگی رویداد Unpack سامسونگ رونمایی کردند که طی آن غول کره ای از تلفن های هوشمند جدید خود با نام Galaxy Z Fold 3 و 3 Z Flip رونمایی کرد.

ویل کات کارت مدیر عامل واتس اپ در توییتر اعلام کرد که دو گوشی هوشمند جدید سامسونگ اولین تلفن های هوشمندی خواهند بود که از ویژگی جدید برخوردار هستند. اطلاعاتی که می توانند به طور یکپارچه بین سیستم عامل های Android و iOS منتقل شوند ، شامل عکس ها ، مکالمات و پیام های صوتی خواهد بود.

در جریان رویداد Unpacked ، سامسونگ اعلام کرد:

“اگر کاربران تلفن هوشمند خود را به یکی از مدل های تاشوی شرکت ارتقا دهند ، ویژگی ای به نام Smart Switch به آنها کمک می کند تا برنامه ها و خاطرات شیرینی را که به آن عادت کرده اند به راحتی حفظ کنند.” این ویژگی در حال حاضر شامل پیام های سفارشی است. برای اولین بار در تلفن های هوشمند Android ، کاربران قادر خواهند بود با خیال راحت کل تاریخچه WhatsApp خود (از جمله تماس ها و عکس ها) را از iPhone قدیمی خود به تلفن جدید سامسونگ خود منتقل کنند. “

جدیدترین گوشی های تاشو سامسونگ اولین گوشی های مجهز به این ابزار مفید خواهند بود. WhatsApp Media اذعان کرده است که این ویژگی به زودی برای سایر تلفن های مبتنی بر iOS و Android در دسترس خواهد بود. شایعه شده است که در مرحله اول ، تنها گوشی های هوشمند اندرویدی این ویژگی را دریافت خواهند کرد.

Sandip Parohori ، مدیر تولید WhatsApp نیز اعتراف کرد:

“پیام های واتس اپ شما متعلق به شما است. بنابراین ، این پیام ها به طور پیش فرض در تلفن هوشمند شما ذخیره می شوند و مانند بسیاری از سرویس های پیام رسانی دیگر نمی توانند در فضای ابری ذخیره شوند یا به آنها دسترسی پیدا کنند. برای اولین بار ، ما این امکان را برای کاربران خود فراهم کردیم. با این ویژگی جدید ، کاربر قادر خواهد بود سابقه واتس اپ خود را از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر با امنیت بالا منتقل کند. “در طول سالها ، این یکی از بارزترین ویژگی های کاربران بوده است و ما برای افزودن این ویژگی با سیستم عامل ها و سازندگان گوشی های هوشمند به خوبی کار کرده ایم.”

شایان ذکر است که فیس بوک در سال 2014 واتس اپ را با قراردادی به ارزش 21 میلیارد دلار خریداری کرد.

ویژگی جدید WhatsApp برای اولین بار در گوشی های هوشمند سامسونگ Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 معرفی شد.این ویژگی برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.