• خانه
  • اخبار
  • ویژگی جدید Google Calendar برنامه ریزی عقب مانده را حذف می کند

ویژگی جدید Google Calendar برنامه ریزی عقب مانده را حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی جدید Google Calendar برنامه ریزی عقب مانده را حذف می کند


جدید

بزرگنمایی / رابط کاربری جدید “صفحه رزرو”. این یک URL است که می توانید ایجاد کنید و برای هر کسی ارسال کنید. (اعتبار: گوگل)

آخرین به‌روزرسانی تقویم Google قول می‌دهد که زمان زیادی برای انتقال رزروها نیاز باشد. گوگل روز جمعه اعلام کرد که کاربران به زودی می توانند یک رابط کاربری “صفحه رزرو” ایجاد کنند که می توانند آن را برای هر کسی که می خواهند ارسال کنند. شما دوره‌هایی را که می‌خواهید برای آن جلسه برگزار کنید، ارائه می‌کنید و کاربر دیگر می‌تواند زمانی را انتخاب کند.

کاربران فضای کاری به زودی می توانند «برنامه جلسه» را از دکمه «ایجاد جلسه» انتخاب کنند. این باعث ایجاد یک رابط کاربری می شود که می تواند برای ایجاد یک صفحه وب جلسه استفاده شود. کاربران Workspace زمانی را که می‌خواهند جلسه داشته باشند برجسته می‌کنند، سپس مدت و مکان جلسه (یا اتاق جلسه Google) را وارد می‌کنند و عنوان و توضیحاتی را اضافه می‌کنند.

پس از تکمیل همه، Calendar یک وب‌سایت «صفحه رزرو» میزبان Google ایجاد می‌کند و سازنده می‌تواند URL را برای شخص دیگری ارسال کند. سپس شخص دیگر می تواند به راحتی یک قرار را انتخاب کند و قرار ملاقات را به تقویم اضافه کند. اگر هر دو کاربر در یک سازمان Workspace بودند، یک ویژگی مشابه زمان در دسترس بود، اما اکنون می‌توانید این رابط کاربری زمان را به هر کسی که می‌خواهید نشان دهید، حتی کاربران بدون حساب Google.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات