• خانه
  • اخبار
  • ویندوز 11 نسخه 22H2 با نزدیک شدن به نسخه عمومی وارد کانال پیش نمایش نسخه می شود

ویندوز 11 نسخه 22H2 با نزدیک شدن به نسخه عمومی وارد کانال پیش نمایش نسخه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویندوز 11 نسخه 22H2 با نزدیک شدن به نسخه عمومی وارد کانال پیش نمایش نسخه می شود


کامپیوتر با ویندوز 11.

بزرگنمایی / رایانه با ویندوز 11. (اعتبار: مایکروسافت)

این شرکت امروز اعلام کرد که ویندوز 11 نسخه 22H2 به تازگی وارد کانال بررسی نسخه Windows Insiders مایکروسافت شده است. کانال پیش‌نمایش نسخه آخرین ایستگاه قبل از انتشار عمومی اکثر به‌روزرسانی‌های ویندوز است، خطاهای پیش‌بینی نشده‌ای را که جلوی نمایش آن‌ها را می‌گیرد حذف می‌کند و به توسعه‌دهندگان، کسب‌وکارها و علاقه‌مندان این فرصت را می‌دهد تا از به‌روزرسانی‌های جدید قبل از در دسترس شدن استفاده کنند.

مایکروسافت در زمینه انتشار برنامه‌های جدید، بهبودهای رابط کاربری و بهبودهای جزئی در ویندوز 11 به زمان‌بندی کمتر فشرده‌تری نسبت به قبل پایبند است. ویژگی‌ها این سیستم عامل از اکتبر گذشته که عرضه شد، جریانی از تنظیمات و به‌روزرسانی‌های مداوم برنامه را دریافت کرده است. به خصوص دسته ای از به روز رسانی های قابل توجه در ماه فوریه. اما به‌روزرسانی 22H2 شامل پیشرفت‌های گسترده‌تر، نیاز به ورود مایکروسافت جدید برای نصب‌های جدید ویندوز 11 پرو، تنظیمات امنیتی پیش‌فرض جدید و تغییرات دیگر است.

برنامه پشتیبانی مایکروسافت برای به روز رسانی ویندوز نیز مربوط به این به روز رسانی های سالانه ویندوز است. به‌روزرسانی‌های امنیتی ویندوز 11 نسخه 21H1، برای مثال، فقط تا اکتبر 2023 در دسترس خواهند بود – اگر می‌خواهید به دریافت به‌روزرسانی‌های امنیتی ادامه دهید، در نهایت باید نسخه 22H2 را نصب کنید.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات