منو سایت

  • خانه
  • ویندوز 11 احتمالاً سیستم عامل خوبی برای گیمرها نیست

ویندوز 11 احتمالاً سیستم عامل خوبی برای گیمرها نیست

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

مایکروسافت ویندوز 11 ویژگی های امنیتی بیشتری را برای مشتریان ارائه می دهد و امن ترین سیستم عامل ویندوز در تاریخ است. با این حال ، ویژگی امنیتی داخلی این پلتفرم باعث افت قابل توجه عملکرد بازی می شود. معیارهای UL ؛ 3DMark ، ناشر نرم افزار ، امروز گفت که پس از یک سری آزمایشات ، مشخص شد که ویژگی امنیتی VBS مایکروسافت در ویندوز 11 می تواند عملکرد بازی را تا 30 درصد کاهش دهد.

نام دقیق این ویژگی “ویژگی های امنیتی مبتنی بر مجازی سازی” است و این ویژگی به طور پیش فرض در سیستم عامل جدید ویندوز 11 فعال است. با این حال ، اگر کاربران ویندوز 10 به ویندوز 11 ارتقاء دهند ؛ در این حالت ، ویژگی فوق به طور پیش فرض فعال نمی شود. اگر ویژگی VBS فعال باشد ، عملکرد و عملکرد بازی در ویندوز 11 کاهش می یابد.

نتایج آزمایشات بازی “Tomb Raider: Shadow” در ویندوز 11 نشان داد که بازی با حالت Computer Base ناسازگار است و تفاوت به وضوح از محدوده خطاها خارج است. این نتیجه احتمالاً به دلیل تفاوت نسخه قبلی ویندوز 11 است.

ویژگی Microsoft VBS برای بهبود چشمگیر عملکرد ویندوز 11

ویژگی امنیتی VBS مایکروسافت از تکنیک های مجازی سازی سخت افزاری برای ایجاد یک منطقه حفاظت شده از حافظه برای اجرای برنامه ها استفاده می کند. بنابراین ، برنامه در یک فضای جدا از سیستم عامل قرار می گیرد. در صورت فعال بودن این ویژگی ، سطح حفاظت سیستم عامل برای جلوگیری از حملات مخرب به میزان قابل توجهی بهبود می یابد. بر اساس این گزارش ، عملکرد فوق برای کاربران عادی اهمیت چندانی ندارد. کارشناسان امیدوارند که در نسخه رسمی ویندوز 11 ، مایکروسافت ویژگی پیش فرض VBS را غیرفعال کند. البته کاربران شرکتی می توانند این ویژگی را به صورت دستی فعال کنند.

معیارهای UL اشاره می کند که در آینده نرم افزار تست 3DMark را برای اطمینان از اعتبار نتایج آزمایش و تشخیص موثر فعال سازی VBS توسط کاربران به روز می کند. بروزرسانی جدید 3DMark با نسخه 5.43 از جدیدترین پردازنده های گرافیکی موجود در بازار پشتیبانی می کند. این به روز رسانی همچنین دقت بررسی عملکرد پردازنده Intel Tiger Lake را بهبود می بخشد. علاوه بر این ، مشکل نسخه های قبلی در زمینه تشخیص نادرست فرکانس CPU برطرف شده است.

به احتمال زیاد ویندوز 11 از منوی شروع مجدد طراحی شده استفاده می کند

به گفته مایکروسافت ، منوی Start در ویندوز 11 روی کاربران و محتوای مورد نظر آنها تمرکز می کند. منوی Start اسناد اخیراً مشاهده شده در دستگاه های مختلف را با استفاده از فضای ابری و سرویس Microsoft 365 نمایش می دهد. بنابراین ، تغییر عملکرد منوی Start غیرممکن به نظر می رسد. منوی استارت جدید به دلایل مختلفی بین مصرف کنندگان بحث برانگیز است. سیستم اجزای کوچک در ویندوز 11 نیز کلیشه ای است و بسیار شبیه به پنجره های بازشو با اخبار و علایق مربوط به ویندوز 10 است.

ارسال شده توسط ویندوز 11 احتمالاً سیستم عامل خوبی برای گیمرها نیست اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.