• خانه
  • اخبار
  • ویجت های شخص ثالث در ویندوز 11 ارائه می شوند که در واقع می تواند آنها را مفید کند

ویجت های شخص ثالث در ویندوز 11 ارائه می شوند که در واقع می تواند آنها را مفید کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویجت های شخص ثالث در ویندوز 11 ارائه می شوند که در واقع می تواند آنها را مفید کند


مایکروسافت به برنامه های شخص ثالث اجازه می دهد تا ابزارهای خود را در اواخر امسال یکپارچه کنند.

بزرگنمایی / مایکروسافت به برنامه های شخص ثالث اجازه می دهد تا ابزارهای خود را در اواخر امسال یکپارچه کنند. (اعتبار: مایکروسافت)

هنگامی که ویندوز 11 پشتیبانی از کاشی های زنده را متوقف کرد، مایکروسافت سعی کرد برخی از این اطلاعات سریع را با مشاهده منوی جدید ابزارک ها، که در نوار وظیفه همراه با منوهای Start و Search قرار دارد، منتقل کند. مشکل اصلی ما با ویجت‌ها در بررسی ویندوز 11 این بود که آنها به برنامه‌ها و سرویس‌های مایکروسافت محدود می‌شدند، بدون هیچ مکانیزمی برای اشخاص ثالث برای توسعه ویجت‌های خود.

طبق بیانیه کنفرانس توسعه دهندگان ساخت مایکروسافت، این اواخر امسال تغییر خواهد کرد. اشخاص ثالث می توانند ویجت های خود را برای ویندوز 11 «از اواخر امسال» توسعه دهند. این نشان می‌دهد که این یکی از تغییرات و ویژگی‌های جدیدی خواهد بود که برای Windows 11 22H2، اولین به‌روزرسانی بزرگ سالانه سیستم عامل، ارائه می‌شود.

این ابزارها می توانند به عنوان همراه برنامه های کاربردی Win32 سنتی و برنامه های کاربردی وب مترقی (PWA) بسته بندی شوند و از پلت فرم کارت های تطبیقی ​​ایجاد شده توسط مایکروسافت برای فعال کردن ویجت ها برای پلتفرم های مختلف و تجسم های رابط کاربری استفاده می کنند.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات