• خانه
  • اخبار
  • وقتی صحبت از آب و هوا می شود، دموکرات ها و جمهوری خواهان در واقعیت یکسانی زندگی نمی کنند

وقتی صحبت از آب و هوا می شود، دموکرات ها و جمهوری خواهان در واقعیت یکسانی زندگی نمی کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
وقتی صحبت از آب و هوا می شود، دموکرات ها و جمهوری خواهان در واقعیت یکسانی زندگی نمی کنند


یک آسمان نارنجی عمیق، پل جاده ای را بر روی یک دریاچه پوشانده است.

بزرگنمایی / اگر در غرب زندگی می کنید، انکار آتش سوزی و خشکسالی سخت است. (اعتبار: جاش ادلسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ)

تضادهای چشمگیر زیادی بین دولت بایدن و سلف بلافصل آن وجود دارد و سیاست آب و هوا در این فهرست قرار دارد. پس از چهار سال وعده برای بازگرداندن استفاده از زغال سنگ و ادعاهایی مبنی بر اینکه آسیاب‌های بادی باعث سرطان می‌شوند، ما دولتی داریم که قول می‌دهد تا پایان دهه انتشار گازهای گلخانه‌ای را به نصف کاهش دهد.

افکار عمومی ایالات متحده در مورد این تغییر چه فکر می کنند؟ مرکز تحقیقات پیو در چند سال گذشته نگرش ها را در مورد مسائل آب و هوایی ردیابی کرده است و داده های نظرسنجی جدیدی از اوایل ماه می دارد. این نظرسنجی تضعیف کلی حمایت از سیاست‌های آب و هوایی را نشان می‌دهد که بیشتر تغییرات از جانب جمهوری‌خواهان است. اما همچنین نشان می دهد که دو طرف ممکن است حتی در یک واقعیت زندگی نکنند، زیرا تا حد زیادی در مورد تغییر زمانه اختلاف نظر دارند.

به شکاف توجه کنید

داده های Pew بر اساس نظرسنجی از بیش از 10000 ساکن ایالات متحده است و در اوایل ماه مه انجام شده است (این قبل از جدیدترین جهش قیمت گاز است که ممکن است به برخی سؤالات مرتبط باشد). در تعدادی از موارد، سؤالات مشابهی در طول چندین سال پرسیده شده است، بنابراین ما اطلاعاتی در مورد چگونگی تغییر نگرش در انتقال از دولت ترامپ به دولت بایدن داریم.

خواندن 9 پاراگراف باقی مانده | نظرات