• خانه
  • اخبار
  • وسترن دیجیتال هارد دیسک های 26 ترابایتی و SSD های سرور 15 ترابایتی را معرفی کرد

وسترن دیجیتال هارد دیسک های 26 ترابایتی و SSD های سرور 15 ترابایتی را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
وسترن دیجیتال هارد دیسک های 26 ترابایتی و SSD های سرور 15 ترابایتی را معرفی کرد


هارد دیسک های جدید 26 و 22 ترابایتی وسترن دیجیتال.

بزرگنمایی / هارد دیسک های جدید 26 و 22 ترابایتی وسترن دیجیتال. (اعتبار: Western Digital)

وسترن دیجیتال دیروز تعدادی از محصولات جدید را معرفی کرد که هم برای رایانه های مصرف کننده معمولی و هم برای تجارت بزرگ با سرورهای تشنه ذخیره سازی هدف قرار می گیرند. ویژگی های کلیدی شامل دو هارد دیسک جدید با ظرفیت بالا – یکی 26 ترابایتی و دیگری 22 ترابایتی – و همچنین درایوهای SSD با ظرفیت بالا برای سرورها، SSD های داخلی و خارجی مشکی WD متمرکز بر عملکرد و SSD های میان رده PCIe 4.0 است که می توانند در شما به پایان برسند. لپ تاپ یا رایانه رومیزی از پیش ساخته بعدی.

Ultrastar DC HC670 26 ترابایتی از فناوری به نام ضبط مغناطیسی یا SMR استفاده می‌کند تا میزان داده‌هایی را که می‌تواند روی هر برد قرار بگیرد، به ازای کارایی افزایش می‌دهد. WD از فناوری SMR در محدوده هارد دیسک‌های WD Red Pro خود استفاده می‌کند، در میان سایر موارد، که هدف آن مشاغل و نه کاربران خانگی است. دستگاه‌های WD Red Plus، پس از اینکه WD برای مدت کوتاهی از فناوری SMR در هارد دیسک‌های خود استفاده کرد، بدون انتشار آن، معرفی شدند، در عوض از ضبط مغناطیسی معمولی (CMR) استفاده می‌کنند.

22 ترابایت از فناوری CMR استفاده می کند و ظرفیت را در عین حفظ عملکرد افزایش می دهد. درایوهای CMR فعلی معمولاً در زمان نوشتن به 20 ترابایت می رسند. دیگر هارد دیسک‌های 22 ترابایتی که از شرکت‌هایی مانند سیگیت دیده‌ایم، برای رسیدن به این ظرفیت باید به فناوری SMR تکیه می‌کردند. این دستگاه در بسیاری از خانواده های محصولات وسترن دیجیتال، از جمله سری Ultrastar، WD Purple، WD Red و WD Gold ظاهر می شود. انتظار می رود همه دستگاه های جدید در تابستان امسال در دسترس قرار گیرند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات