• خانه
  • اخبار
  • ورنر هرتزوگ مستندی درباره فضا گفت و در مورد آن با آرس صحبت کرد

ورنر هرتزوگ مستندی درباره فضا گفت و در مورد آن با آرس صحبت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ورنر هرتزوگ مستندی درباره فضا گفت و در مورد آن با آرس صحبت کرد


آیا انسان ها می توانند به سیارات فراخورشیدی عظیم پرواز کنند؟

آیا انسان ها می توانند برای نسل ها با سفینه های فضایی عظیم به سیارات فراخورشیدی پرواز کنند؟ آخرین خروجی: فضا فرضیه مشابهی را با نتایج جالب و گاه بسیار مفرح بررسی می کند.

آخرین خروجی: فضا یک مستند جدید Discovery + است که امکان استعمار انسان‌ها در سیارات فراتر از زمین را بررسی می‌کند. از آنجایی که توسط ورنر هرتزوگ (کارگردان مرد گریزلیستاره مهمان از ماندالوریان) و به نویسندگی و کارگردانی پسرش رودولف، با این حال، مسیری متفاوت از مستند فضایی متوسط ​​شما دارد. عجیب، زیبا، مشکوک و حتی کمی خنده دار است.

با توجه به پخش اخیر فیلم، پدر و پسر دوک از خانه مربوطه خود با Ars Technica در مورد امیدهای ماورایی فیلم، نتایج بدبینانه و آن قسمت در مورد مستعمرات فضایی که مجبورند ادرار خود را بنوشند، صحبت کردند.

“لهجه من شوخی است”

فیلمنامه نویس / کارگردان رودلف هرتزوگ (سمت چپ) با تهیه کننده / راوی ورنر هرتزوگ (راست) ژست می گیرد.

فیلمنامه نویس / کارگردان رودلف هرتزوگ (سمت چپ) با تهیه کننده / راوی ورنر هرتزوگ (راست) ژست می گیرد. (اعتبار: لنا هرتزوگ)

“[As a narrator]من همیشه بی تفاوت صحبت کرده ام [voice]ورنر از خانه فعلی اش در لس آنجلس می گوید و البته مقداری طنز در آن وجود دارد، زیرا گوش دادن به لهجه من قبلاً یک شوخی است. پسرش رودولف، که از آلمان تماس می گیرد، آنچه را که ورنر پاسخ می دهد مسخره می کند: “خب، به بعضی ها” “

25 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات