• خانه
  • اخبار
  • وب کم 5 مگاپیکسلی داخلی در مانیتور HP شما را در قاب نگه می دارد

وب کم 5 مگاپیکسلی داخلی در مانیتور HP شما را در قاب نگه می دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
وب کم 5 مگاپیکسلی داخلی در مانیتور HP شما را در قاب نگه می دارد


وب کم HP Z24m نزدیک

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: شارون هاردینگ)

مانیتور USB-C راه خوبی برای به حداقل رساندن کابل های مورد نیاز برای نصب است. و اگر این تنظیم برای کاری است که در آن استفاده از وب کم تقریباً اجباری شده است، یک مانیتور با دوربین داخلی به شما امکان می دهد کابل اضافی را رد کنید. به نظر می رسد HP Z24m G3 که این هفته آزمایش کردم، گزینه مناسبی برای کارگرانی است که به پنل با وضوح بالا نیاز ندارند، زیرا به پیکسل های کمتری رضایت دارند یا از تنظیمات چند مانیتور استفاده می کنند.

با رزولوشن 2560 × 1440، مانیتور 23.8 اینچی همچنان دارای تراکم پیکسلی خوب 123 پیکسل در هر اینچ است. USB-C با حداکثر توان فعلی 100 وات، آن را برای دستگاه‌های سبک و نازک مبتنی بر ویندوز و مک‌بوک‌هایی که می‌توانند از طریق درگاه شارژ شوند، مناسب می‌کند.

من فرصتی برای تجزیه و تحلیل کیفیت تصویر Z24m پیدا نکردم، اما HP گفت که پنل IPS برای سازندگان حرفه ای طراحی شده است. باید پوشش رنگی کافی برای کار با ویندوز و وب وجود داشته باشد، در حالی که به کاربران مک با پوشش رنگی 99 درصد sRGB و 90 درصد DCI-P3 خدمات ارائه می دهد. همه خطاها باید با چشم غیرمسلح نامرئی باشند، زیرا شرکت می گوید پنل دارای Delta E <2 است.

۱۱ پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات