• خانه
  • اخبار
  • وب‌کم 4K از گیمبال داخلی برای دنبال کردن شما استفاده می‌کند و کنترل ژست‌ها را فعال می‌کند

وب‌کم 4K از گیمبال داخلی برای دنبال کردن شما استفاده می‌کند و کنترل ژست‌ها را فعال می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
وب‌کم 4K از گیمبال داخلی برای دنبال کردن شما استفاده می‌کند و کنترل ژست‌ها را فعال می‌کند


وب کم Insta360 Link 4K

بزرگنمایی / وب کم لینک جدید Insta360. (اعتبار: Insta60)

در چند سال گذشته چیزی شبیه به یک رنسانس وب‌کم دیده شده است، زیرا توانایی دریافت حس حضوری از یک برخورد مجازی ارزشمندتر از همیشه شده است. این رنسانس شامل معرفی ویژگی های مفیدی است که بسیاری از آنها بر حفظ چارچوب کاربر محور تمرکز دارند. ما دیده‌ایم که دوربین‌ها با هوش مصنوعی بازی می‌کنند و در مورد مفهوم وب‌کم بی‌سیم و مغناطیسی Dell، حتی آهن‌ربایی‌ها برای نگه‌داشتن چهره‌ی شما کاملاً قاب شده است. Insta360 Link که روز سه شنبه اعلام شد، از فریم خودکار هوش مصنوعی نیز استفاده می کند، اما ابزار بسیار واضح تر اما کمیاب تر برای گرفتن سوژه متحرک را اضافه می کند: تحرک فیزیکی.

Insta360 که مقر آن در گوانگدونگ چین است و در سال 2015 تأسیس شد، عمدتاً به خاطر دوربین های ورزشی و 360 درجه شهرت دارد. Insta360 Link اولین وب‌کم آن است و مانند DJI Pocket 2 و Apple Center Stage است.

لینک یک دوربین 4K با سنسور نیم اینچی و دیافراگم f/1.8 است که روی یک گیمبال سه محوره قرار می‌گیرد (وب‌کم را می‌توان روی سه‌پایه یا پایه نیز نصب کرد که جداگانه خریداری می‌شود). دوربین Insta360 مشابه Obsbot Tiny 4K 269 دلاری است، اما دومی دارای گیمبال دو محوره است.

خواندن 9 پاراگراف باقی مانده | نظرات