• خانه
  • اخبار
  • وام دهنده Crypto Celsius درخواست ورشکستگی می کند، اما همچنان به کاربران اجازه برداشت وجه را نمی دهد

وام دهنده Crypto Celsius درخواست ورشکستگی می کند، اما همچنان به کاربران اجازه برداشت وجه را نمی دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
وام دهنده Crypto Celsius درخواست ورشکستگی می کند، اما همچنان به کاربران اجازه برداشت وجه را نمی دهد


الکس ماشینسکی، مدیر عامل سلسیوس، در حالی که روی صحنه نشسته و با پوشیدن تی شرتی که روی آن نوشته شده است، در یک کنفرانس صحبت می کند:

بزرگنمایی / مدیر عامل سلسیوس، الکس ماشینسکی، در وبینار نوامبر 2021 در لیسبون، پرتغال برای مخاطبان سخنرانی می کند. (اعتبار: Getty Images | SOPA Images)

شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس روز گذشته، یک ماه پس از اینکه وام دهنده اعلام کرد برداشت ها را به حالت تعلیق درآورده است، اعلام ورشکستگی فصل 11 کرد. این شرکت گفت، درخواست‌های سازمان‌دهی مجدد به سلسیوس “بهترین فرصت را برای تثبیت کسب‌وکار، اجرای یک تراکنش بازسازی جامع که ارزش را برای همه سهامداران به حداکثر می‌رساند، و خروج از فصل 11 که برای موفقیت در صنعت ارزهای دیجیتال قرار دارد، ارائه می‌کند.”

در یک پرسش متداول که دیروز به‌روزرسانی شد، سلسیوس به کاربران گفت که برداشت‌ها همچنان معلق هستند. به عنوان بخشی از فرآیند ورشکستگی، سلسیوس گفت: «در نظر دارد[s] ارائه طرحی که فعالیت را در پلتفرم بازیابی می‌کند.» اما هیچ جدول زمانی برای از سرگیری برداشت‌ها و سایر تراکنش‌های معلق ارائه نشده است:

در 12 ژوئن 2022، تصمیم دشوار اما ضروری را برای توقف برداشت، مبادله و نقل و انتقالات در پلتفرم خود گرفتیم تا کسب و کار خود را تثبیت کنیم و از مشتریان خود محافظت کنیم.

بیشتر فعالیت‌های حساب تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد. برداشت‌ها، مبادلات و نقل و انتقالات بین حساب‌ها متوقف می‌شود و پاداش‌ها از تاریخ ارسال متوقف می‌شوند. درجه سانتیگراد به مدرک نیاز ندارد [from the bankruptcy court] تا امکان برداشت مشتری در این زمان فراهم شود.

این شرکت گفت: وام‌های موجود «به خدمات خود ادامه خواهند داد»، اما «سلسیوس در حال حاضر وام‌های جدیدی صادر نخواهد کرد». سلسیوس همچنین گفت که اگر برداشت‌ها را متوقف نمی‌کرد، «تسریع در برداشت‌ها به مشتریان خاصی – آنهایی که ابتدا اقدام کردند – اجازه می‌داد تا به طور کامل پرداخت شوند، در حالی که سایرین را منتظر می‌گذاشت تا ارزش سلسیوس از محل استقرار دارایی‌های غیر نقدشونده یا طولانی‌تر جمع‌آوری شود. فعالیت ها قبل از دریافت بازپرداخت.”

خواندن 13 پاراگراف باقی مانده | نظرات