• خانه
  • اخبار
  • والپیپرهای جدید و پنجره های کلیک بهتر در آخرین نسخه پیش نمایش ویندوز 11 آمده است

والپیپرهای جدید و پنجره های کلیک بهتر در آخرین نسخه پیش نمایش ویندوز 11 آمده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
والپیپرهای جدید و پنجره های کلیک بهتر در آخرین نسخه پیش نمایش ویندوز 11 آمده است


کامپیوتر با ویندوز 11.

بزرگنمایی / رایانه با ویندوز 11. (اعتبار: مایکروسافت)

ویندوز 11 پس از انتشار اولیه بسیار آرام شد، اما مایکروسافت همچنان به آزمایش ویژگی ها و تنظیمات جدید این سیستم عامل در برنامه Insider Preview خود ادامه می دهد. تا کنون در این ماه، مجموعه‌ها بر رفع اشکال‌ها و تنظیمات رابط کاربری متمرکز بوده‌اند، اما چند تغییر قابل توجه به اندازه کافی قابل توجه است که بتوان آن‌ها را نام برد.

نسخه 22598 این هفته تغییرات نسبتا کمی برای کاربر قابل مشاهده است. یکی این است که «تعداد محدودی از Windows Insider» که نصب‌های تمیز را انجام می‌دهند، تصاویر پس‌زمینه دسکتاپ آن‌ها به‌طور پیش‌فرض تنظیم می‌شوند تا تصاویر Spotlight ویندوز را بچرخانند. تغییر دیگر این است که مایکروسافت در حال آزمایش تصاویر پس زمینه 4K با استفاده از Spotlight است. همچنین یک نمای آلبوم محور جدید برای صفحات هنرمند در برنامه بازطراحی شده Media Player وجود دارد.

پیش‌نمایش هفته گذشته، بیلد 22593، تغییراتی را در File Explorer و بهبودهایی در مدیریت پنجره به ارمغان آورد. نمای پیش فرض ویندوز اکسپلورر جدید اکنون Home نامیده می شود، اگرچه محتوای موجود تغییر چندانی نمی کند. پوشه ها همچنان می توانند به پنجره اصلی شما پین شوند، اما زبانه دسترسی سریع از نوار کناری به پنجره اصلی منتقل شده است و فایل های «پین شده» اکنون «مورد علاقه» نامیده می شوند تا با برچسب های استفاده شده در OneDrive و دفتر.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات