• خانه
  • اخبار
  • والمارت 4500 وسیله نقلیه الکتریکی از Canoo خریداری می کند

والمارت 4500 وسیله نقلیه الکتریکی از Canoo خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
والمارت 4500 وسیله نقلیه الکتریکی از Canoo خریداری می کند


Canoo LDV در رنگ های Walmart.  این خرده فروش قرار است اولین LDV های خود را در سال 2023 دریافت کند.

بزرگنمایی / Canoo LDV در رنگ های Walmart. این خرده فروش قرار است اولین LDV های خود را در سال 2023 دریافت کند (اعتبار: Canoo)

استارت‌آپ خودروهای الکتریکی Canoo روز سه‌شنبه اعلام کرد که والمارت ۴۵۰۰ دستگاه از خودروهای تحویل سبک زندگی خود را سفارش داده است. Canoo و Walmart در حال سفارشی سازی LDV برای تحویل در آخرین مایل هستند، با فضای بار اضافه شده به جای صندلی سرنشین جلو و قفسه های کشویی در پشت که متناسب با کیف های استفاده شده توسط غول خرده فروشی طراحی شده اند.

LDV ما شعاع چرخش یک وسیله نقلیه مسافربری کوچک با قابلیت پارک، ابعاد جمع و جور و در عین حال فضای بار و بار یک وسیله نقلیه تجاری را دارد. تونی آکویلا، سرمایه گذار، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کانو گفت: این الگوریتم برنده برای رقابت جدی در مسابقه تحویل آخرین مایل در سطح جهانی است. ردپای عظیم فروشگاه Walmart یک مزیت استراتژیک در ذهنیت رو به رشد امروز «من به آن نیاز دارم» و فرصتی بی‌نظیر برای افزایش تقاضای خودروهای برقی، به‌ویژه با قیمت‌های بنزین امروزی است.

کانو اخیراً با مشکل مواجه شده است. این شرکت که توسط فارغ‌التحصیلان فارادی فیوچر تأسیس شد و اکنون مانند والمارت در بنتون‌ویل، آرکانزاس مستقر است، ابتدا یک ون برقی فقط با اشتراک را برنامه‌ریزی کرد قبل از تغییر رهبری و ادغام با یک شرکت خرید با هدف ویژه که منجر به توسعه مرکزی شد. در آوریل سال جاری، قراردادی را برای ارائه یک وسیله نقلیه فضانورد جدید به ناسا منعقد کرد، اما ماه بعد مجبور شد هشدار دهد که ممکن است پول کافی برای پرداخت قبوض خود را نداشته باشد.

خواندن 1 پاراگراف باقی مانده | نظرات