منو سایت

  • خانه
  • واتس اپ شنیدن پیام های صوتی را برای کاربران آسان می کند

واتس اپ شنیدن پیام های صوتی را برای کاربران آسان می کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

WhatsApp امکان ارسال و دریافت پیام های صوتی را برای کاربران خود فراهم کرده است. این ویژگی زمانی مفید است که کاربران نمی خواهند پیام های طولانی خود را وارد کنند یا نگران این هستند که لحن گفتار خود را در حالت نوشتاری از دست بدهند.

اما یکی از معایب این ویژگی این است که کاربران هنگام ارسال پیام نمی توانند محیط چت را ترک کنند. در غیر این صورت ، پیام قطع می شود و باید دوباره راه اندازی شود.

گزارش جدیدی در وب سایت WABetaInfo نشان می دهد که ظاهراً WhatsApp در حال آزمایش ویژگی جدیدی در قالب یک ابزار پیام رسانی عمومی است. این یعنی چی؟ شما می توانید عملکرد فوق را به عنوان حالت تصویر مشابه در تصویر مشاهده کنید. در این شرایط ، حتی اگر فضای چت را ترک کنید ، ویدئو همچنان پخش می شود. بنابراین ، حتی در آینده ، حتی وقتی کاربر محیط چت را ترک می کند ، پیام های صوتی به پخش خود ادامه می دهند.

این بدان معناست که کاربران می توانند فضای چت فعلی را ترک کنند حتی اگر پست صوتی طولانی دریافت کنند و نیاز به حضور در چت های دیگر داشته باشند و پست صوتی به پخش خود ادامه دهد. به نظر می رسد که دستورات کنترل در بالای برنامه قرار دارند. جایی که کاربران می توانند پخش پیام های صوتی را موقتاً متوقف کرده و در صورت تمایل آنها را از سر بگیرند.

این ویژگی برای طرفداران مشتاق تبلت های پیام رسانی مفید است. این ویژگی در حال حاضر در حالت بتا است. بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا فرمت نهایی با مدل فعلی یکسان است یا WhatsApp می تواند تغییراتی در آن ایجاد کند.

واتس اپ شنیدن پیام های صوتی را برای کاربران آسان می کند. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.