• خانه
  • اخبار
  • هیئت منصفه با صدور حکمی 7 میلیارد دلاری برای قتل مشتری به چارتر پیام می دهد

هیئت منصفه با صدور حکمی 7 میلیارد دلاری برای قتل مشتری به چارتر پیام می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هیئت منصفه با صدور حکمی 7 میلیارد دلاری برای قتل مشتری به چارتر پیام می دهد


یک ون پارک شده که توسط تکنسین کابل اسپکتروم استفاده می شود.  این ون دارای نشان Spectrum در کناره و یک نردبان در سقف است.

بزرگنمایی / یک ون کابلی Charter Spectrum در وست لیک هیلز، تگزاس در آوریل 2019 (اعتبار: گتی ایماژ | تونی وبستر)

هیئت منصفه ایالت تگزاس به Charter Communications دستور داده است تا ۷ میلیارد دلار غرامت به خانواده یک زن ۸۳ ساله که توسط تکنسین کابل اسپکتروم در خانه اش کشته شده است، بپردازد. هیئت منصفه دادگاه منطقه دالاس روز سه شنبه حکم 7 میلیارد دلاری را پس از اینکه چارتر را مسئول 337.5 میلیون دلار خسارت جبرانی دانسته بود، بازگرداند.

خسارات ممکن است توسط قاضی کاهش یابد. چارتر می گوید که او نباید مسئول قتل باشد و قصد دارد درخواست تجدید نظر کند. هیئت منصفه که در مرحله اولیه این پرونده متوجه شد که سهل انگاری چارتر علت اصلی مرگ بوده است، بنا بر گزارش ها پس از کمتر از دو ساعت بحث و بررسی به 7 میلیارد دلار رای رسید.

یکی از وکلای خانواده، کریس همیلتون، روز سه شنبه در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: «این یک نقض تکان دهنده ایمان توسط شرکتی بود که هر ساله کارگران را به میلیون ها خانه می فرستد. «هیئت منصفه در این پرونده متفکر و مراقب شواهد بود. این حکم کاملاً منعکس کننده شواهد گسترده در مورد ماهیت آسیب ناشی از سهل انگاری فاحش و رفتار بی پروا Charter Spectrum است.»

خواندن 17 پاراگراف باقی مانده | نظرات