• خانه
  • اخبار
  • هیئت مدیره توییتر به ایلان ماسک گفت: ما توافق را تغییر نخواهیم داد

هیئت مدیره توییتر به ایلان ماسک گفت: ما توافق را تغییر نخواهیم داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هیئت مدیره توییتر به ایلان ماسک گفت: ما توافق را تغییر نخواهیم داد


لوگوی توییتر به شکل پرنده در بیرون ساختمان دفتر مرکزی شرکت.  زاویه دوربین همچنین شاخه های نزدیک درختان را نشان می دهد که این تصور را ایجاد می کند که پرنده روی شاخه نشسته است یا از میان شاخه ها پرواز می کند.

بزرگنمایی / لوگوی توییتر در دفتر مرکزی این شرکت در 26 آوریل 2022 در مرکز شهر سانفرانسیسکو، کالیفرنیا قابل مشاهده است. (اعتبار: گتی ایماژ | امی آزبورن)

از آنجایی که ایلان ماسک قول داده بود توییتر را به قیمت 44 میلیارد دلار بخرد، هیئت مدیره توییتر دیروز اعلام کرد که قصد دارد توافقنامه ادغام را بر قیمت اصلی اعمال کند.

در بیانیه توییتر آمده است: “هیئت مدیره و آقای ماسک با معامله ای به قیمت 54.20 دلار به ازای هر سهم موافقت کردند. ما معتقدیم که این توافق به نفع همه سهامداران است. ما قصد داریم معامله را ببندیم و توافق ادغام را تحمیل کنیم.” از CNN و رسانه های دیگر. توییتر همچنین روز سه‌شنبه بیانیه‌ای اولیه را منتشر کرد که در آن توضیح داد چرا سهامداران باید این معامله را تأیید کنند.

این شرکت در بیانیه ای مطبوعاتی با اعلام بیانیه وکیل گفت: «توئیتر متعهد است که معامله را با قیمت و شرایط توافق شده در اسرع وقت انجام دهد.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات