• خانه
  • اخبار
  • هک مجازی سازی اندروید 13 روی ویندوز (و Doom) در ماشین مجازی اندروید اجرا می شود

هک مجازی سازی اندروید 13 روی ویندوز (و Doom) در ماشین مجازی اندروید اجرا می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هک مجازی سازی اندروید 13 روی ویندوز (و Doom) در ماشین مجازی اندروید اجرا می شود


در اینجا یک ویژگی جدید سرگرم کننده اندروید 13 وجود دارد: پشتیبانی از مجازی سازی فعال. گوگل به دلایل خودش مجازی سازی را در اندروید تعبیه می کند، اما یک توسعه دهنده اندروید kdrag0n عملکرد بوت ARM را حذف کرد ویندوز 11 و دسکتاپ لینوکس. توسعه دهنده حتی نسخه ای از ویندوز را دریافت کرد مرگ همه در یک ماشین مجازی پیکسل 6 کار می کند.

kdrag0n می گوید اندروید 13 دارای “عملکرد کامل KVM” با “عملکرد سرعت” است. برای فعال کردن عملکردی که از شتاب GPU پشتیبانی نمی کند، به root نیاز دارید. این عملکرد همچنین از مجازی سازی تودرتو پشتیبانی نمی کند، بنابراین در حالی که اکنون می توانید اندروید را در ویندوز و ویندوز را در اندروید اجرا کنید، نمی توان درباره ایجاد سیستم عامل بی نهایت تو در تو turducken صحبت کرد.

این یک نمایش خالص ایجاد می کند، که اصلاً آن چیزی نیست که گوگل می خواهد با پشتیبانی آینده VM اندروید انجام دهد. میشال رحمان Esper مدتی است که پیشرفت مجازی سازی اندروید را از نزدیک دنبال می کند و برنامه واضح این است که روزی (شاید در اندروید 13) از ماشین های مجازی به عنوان جعبه ایمنی برای امنیت و حفظ حریم خصوصی برای عملکردهای مختلف استفاده شود. تصور کنید که به جای پردازش داده های حساس در سطح نرمال مجوز برنامه، داده ها را می توان در یک سیستم عامل جداگانه پردازش کرد، بنابراین هر مهاجم باید مدل امنیتی برنامه، سپس Android، سپس Hypervisor و سپس این خصوصی دیگر را بشکند. سیستم عامل

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات