• خانه
  • اخبار
  • هک سرور تصاویر وحشتناکی از زندگی در اردوگاه های بازداشت چین به دست می دهد

هک سرور تصاویر وحشتناکی از زندگی در اردوگاه های بازداشت چین به دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هک سرور تصاویر وحشتناکی از زندگی در اردوگاه های بازداشت چین به دست می دهد


هک سرور تصاویر وحشتناکی از زندگی در اردوگاه های بازداشت چین به دست می دهد

بزرگنمایی

هک سرورهای پلیس در منطقه سین کیانگ چین منجر به ایجاد هزاران تصویر گرافیکی و ویدئو از زندانیان اویغور در حال رنج در اردوگاه‌های بازداشت شده است که یکی از جدی‌ترین داستان‌های تا به امروز در مورد بحران انسانی مداوم ناشی از آزار و اذیت اقلیت‌های قومی در این کشور است.

این تصاویر با کتابچه های آموزشی، فهرست های دقیق کار پلیس و دستورالعمل های نگهبانی از کمپ ها همراه است. بی‌بی‌سی گزارش داد: «اگر دانش‌آموزان به شلیک‌های هشدار دهنده پاسخ ندهند و به تلاش برای فرار ادامه دهند، پلیس مسلح برای کشتن شلیک می‌کند». این تصاویر یک زندانی را در یک وسیله شکنجه آهنی معروف به صندلی ببر نشان می دهد که بازوهای او را بی حرکت می کند. اشپیگل، یکی از نشریات دیگری که قسمتی از عکس ها و اسناد هک شده را منتشر کرد، گفت که با تجزیه و تحلیل داده های GPS موجود در برخی از تصاویر، صحت آنها را تا حدی تایید کرده است.

دکتر آدریان زنز، مدیر و پژوهشگر ارشد بنیاد یادبود قربانیان کمونیسم چین که فایل‌ها را دریافت کرد و آنها را با خبر به اشتراک گذاشت، گفت: «مواد در چندین سطح بی‌سابقه است». نوشت در توییتر. موضوع او نمای کلی گسترده‌ای از مطالب فاش شده ارائه می‌کند، از جمله «سخنرانی‌های سطح بالا که شامل مدیریت ارشد و استفاده از زبان تند»، «دستورالعمل‌های امنیتی اردوگاه، بسیار دقیق‌تر از کابل‌های چین» [that] واحدهای حمله سنگین مسلح با تفنگهای تهاجمی را در میدان نبرد و سایر شواهد دال بر سرکوب اویغورها توسط دولت چین توصیف کنید.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات