• خانه
  • اخبار
  • هوندا به تازگی مدرن ترین تونل باد جهان را در اوهایو ساخته است

هوندا به تازگی مدرن ترین تونل باد جهان را در اوهایو ساخته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هوندا به تازگی مدرن ترین تونل باد جهان را در اوهایو ساخته است


یک مهندس آزمایش را در یک تونل باد مشاهده می کند

بزرگنمایی / آکورا MDX، تحت آزمایش آیرودینامیکی در تونل باد جدید هوندا به قیمت 124 میلیون دلار – مدرن ترین در جهان. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

ایست لیبرتی، اوهیو – در آخر هفته، فرمول 1 با اولین مسابقه سال خود به میدان بازگشت. برای چندین دهه، ورزش تحت سلطه نیروی رو به پایین و استفاده از آیرودینامیک بوده است. بنابراین ممکن است فکر کنید که پیشرفته‌ترین تونل باد جهان در انگلستان، جایی که اکثر تیم‌ها در آنجا مستقر هستند – یا شاید در مارانلو ایتالیا افتتاح شود.

اما علیرغم تمرکز مالی مناسب این ورزش بر جریان هوا، F1 دیگر حرف آخر در تونل های جاده ای متحرک نیست. این افتخار اکنون متعلق به آزمایشگاه‌های خودروسازی هوندا در اوهایو (“HALO”) است، جایی که یک تاسیسات جدید 124 میلیون دلاری، 192 مایل در ساعت (310 کیلومتر در ساعت) در شرف آغاز به کار است.

HALO در مرکز تحقیقات حمل و نقل، یک سایت تست خودرو و مسیر آزمایشی، فقط کمتر از یک ساعت با کلمبوس فاصله دارد. این یک تأسیسات نسبتاً بی تکلف از بیرون است، مطمئناً در مقایسه با تونل فراری با ظاهری دراماتیک که توسط رنزو پیانو در ایتالیا طراحی شده است. اما مانند انسان ها، آنچه در درون است واقعاً مهم است.

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات