منو سایت

  • خانه
  • هواوی در حال ساخت بزرگترین مرکز تحقیقات فناوری جهان است

هواوی در حال ساخت بزرگترین مرکز تحقیقات فناوری جهان است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

در سال 2018 ، هواوی با همکاری شهرداری شانگهای پروژه های بلندپروازانه ای را راه اندازی کرد که باید پیشرفت این شرکت را در زمینه های مختلف فناوری تسریع کند. اکنون که این پروژه با مراحل پایانی در آستانه افتتاح است ، بیایید اهداف و چشم اندازهای پیش رو را بررسی کنیم.

بر اساس اطلاعات منتشر شده ، هواوی قصد دارد از این مرکز برای توسعه تحقیقات خود در زمینه های مختلف فناوری استفاده کند. این حوزه ها شامل مدارهای مجتمع ، اینترنت اشیا ، اینترنت خودرو ، اینترنت صنعتی ، خدمات اطلاعاتی و برنامه های کاربردی فناوری در مدیریت شهرهای هوشمند است.

مرکز تحقیقاتی جدید که در منطقه کینگ پو شانگهای ساخته می شود ، حدود 100 هکتار را شامل می شود. این مرکز به هوآوی اجازه می دهد تا با ادغام ادارات ، فناوری و فضاهای سبز وسیع ، یک پایگاه قوی برای ادامه نوآوری خود ایجاد کند.

اخیراً آقای وو جینچنگ ، ​​مدیر کمیسیون اقتصادی و فناوری منطقه ای شانگهای به همراه گروهی از متخصصان صنعت از پروژه مرکز تحقیق و توسعه Huawei Qingpu دیدن کرده و حمایت خود را اعلام کردند.

هواوی اعلام کرده است که 1.5443 میلیارد دلار در این پروژه با همکاری مقامات شانگهای سرمایه گذاری می کند تا شانگهای ، یکی از بزرگترین شهرهای آسیا ، قطب اصلی و مرکز فناوری جهانی شود. در مرحله اول ، انتظار می رود مرکز تحقیقات کینگ پو میزبان 3000 تا 4000 دانشمند و متخصص در زمینه های مختلف فناوری باشد.

نکته دیگر این است که به دلیل اهمیت استراتژیک این پروژه ، می توان از آن برای دستیابی به اهداف دیگری مانند حمایت از توسعه و اقدام با منطقه ویژه اقتصادی دلتای رودخانه یانگ تسه استفاده کرد.

هواوی همچنین تصمیم خود را برای استخدام و آموزش بیش از 40 هزار نفر از استعدادهای برتر جهان برای تبدیل این مرکز به یکی از بزرگترین مراکز تحقیق و توسعه جهان اعلام کرده است.

گرد هم آوردن متخصصان از زمینه های مختلف با زمینه های کاری متفاوت و متنوع ، یک چرخه ثابت از نوآوری و خلاقیت را ایجاد می کند. همچنین لازم به ذکر است که کار با این میزان نیروی کار خوش بین و آموزش آنها طبق برنامه های شرکتی ، اهداف هواوی را در توسعه صنعت میکروچیپ و تراشه ، شبکه های بی سیم و اینترنت اشیا تسریع می کند.

هواوی بزرگترین مرکز تحقیقات فناوری جهان را می سازد برای اولین بار در زمینه فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.