• خانه
  • اخبار
  • هنر جدید پلی استیشن قبل از هر چیز به خرید Kojima Productions دلالت دارد

هنر جدید پلی استیشن قبل از هر چیز به خرید Kojima Productions دلالت دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هنر جدید پلی استیشن قبل از هر چیز به خرید Kojima Productions دلالت دارد


فلش های قرمز رنگ MS Paint اضافه شده است تا مشخص شود که چه چیزی در وب سایت رسمی استودیو پلی استیشن این هفته وجود دارد.

بزرگنمایی / فلش های قرمز رنگ MS Paint اضافه شده است تا مشخص شود که چه چیزی در وب سایت رسمی استودیو پلی استیشن این هفته وجود دارد. (اعتبار: استودیو پلی استیشن)

به‌روزرسانی وب‌سایت رسمی استودیو پلی‌استیشن، اختصاص داده شده به نرم‌افزار شخص اول سونی و استودیوهای جهانی که این کار را انجام می‌دهند، از این هفته شامل یک بازی‌ساز جدید آغاز شد. اما این Bungie نیست، استودیوی سونی قصد دارد در یک معامله 3.6 میلیارد دلاری آن را خریداری کند.

در عوض، بنر رسمی سونی اکنون شامل می شود Death Stranding، ماجراجویی 2019 که توسط کوجیما پروداکشنز با مشارکت سونی اینتراکتیو اینترتینمنت توسعه یافته است. و این قوی ترین نشانه ای است که سونی و متال گیر جامد خالق هیدئو کوجیما با مشارکتی قوی تر از همیشه پیش می رود.

بنر مورد بحث در مقطعی از این هفته به روز شد، همانطور که در روز چهارشنبه توسط یکی از مفسران انجمن بازی ResetEra برای پوشش نسخه های جدیدتر سونی در صفحه اول در سال گذشته اشاره شد. تصویر به روز شده در زمان انتشار مطبوعات در وب سایت اصلی استودیو پلی استیشن زنده باقی می ماند. بیشتر این بنر مشابه نسخه 2021 خود است، اما متعلق به خود است نمایش MLB نماد برای ستاره جلد نسخه 2022، Shohei Ohtani به روز شده است، در حالی که تصاویر برای افق و گرن توریسمو به روز رسانی هایی را دریافت کرده اند تا پسوندهای خود را از سال 2022 منعکس کنند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات